Jarmark Szczeciński-Majówka 2019

09:00

Kiedy

01.05 - 03.05.2019
godz.: 09:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Jasne Błonia
Ks. Piotra Skargi
Szczecin

Kategorie


Jarmark Szczeciński-Majówka 2019

Przed nami kolejna edycja Jarmarku Szczecińskiego czyli wielkiej majówki 2019 na Jasnych Błoniach.

Już od 1-3 maja wzdłuż pięknej alei pod platanami pojawią się artyści rękodzieła oraz producenci żywności z całej Polski i nie tylko. Wśród wystawców pojawią się ręcznie wykonywane ubranka dla dzieci, kocyki, nakrycia głowy, artystyczna biżuteria, obrazy, wyroby z drewna i porcelany, autorskie kolekcje ubrań oraz zabawki dla dzieci. Natomiast wszystkich smakoszy czekają pyszne regionalne potrawy z kraju i świata jak tradycyjne wędliny, chleby na zakwasie, pajdę chleba ze smalcem, piwa regionalne, serki góralskie, andruty kaliskie, miody, miody pitne, przyprawy, kawę, domowe ciasta, greckie oliwki, turecką chałwę i wiele innych. Skoro majówka to nie może również zabraknąć kiełbasek z grilla, szaszłyków czy karkówki.

Jarmark Szczeciński to wydarzenie kulturalne mające na celu promocję małych firm oraz urozmaicenie w tym czasie miejsca jakim są Jasne Błonia, aby spacerujący mogli miło i przyjemnie spędzić czas a przy tym dobrze zjeść:)

Na najmłodszych czekać będą bezpłatne dmuchane zamki w okolicach fontanny w godzinach od 10.00-18.00 oraz kącik malowania buziek – wg. cennika.

Źródło: Organizator