Jarmark Świąteczny w Starej Rzeźni

11:00

Kiedy

17.12 - 18.12.2016
godz.: 11:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia
Inż. Wendy 14
Szczecin

Kategorie


Jarmark Świąteczny w Starej Rzeźni

Niezwykła atmosfera zagości w Starej Rzeźni już 17-18 grudnia. Na Świątecznym Jarmarku, w magicznym nastroju koncertów na żywo, będzie można skosztować zdrowych słodkości, a także odwiedzić stoiska z wyjątkowymi ozdobami świątecznymi, autorską biżuterią, dekoracjami do domu, czy zabawkami dla dzieci. Podczas wydarzenia zbierane będą pieniądze oraz dary dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie.

Odwiedzającym czas umilać będzie muzyka na żywo, w tym utwory świąteczne i kolędy.

Na świątecznych stoiskach znajdą się m. in. ręcznie wykonywane akcesoria dla dzieci (zabawki, odzież, ozdoby), autorska biżuteria, ceramika artystyczna, ręcznie wykonywane ozdoby świąteczne (bombki, stroiki, ozdoby choinkowe), piękne zaprojektowane i ręcznie wykonywane ozdoby ze sklejki brzozowej, upominki z masy solnej i gipsu, ozdoby z naturalnego igliwia, ręcznie szyte przytulanki, malowane szklane bombki, ręcznie wykonywane torebki, torby i akcesoria wytworzone z materiałów odzyskanych (twórczy recykling), naturalne deski do krojenia i serwowania, pierniki, ciasta, ciasteczka, bezy (również wyroby bezglutenowe i bezmleczne), miody pitne oraz naturalne, kawy palone w tradycyjnych piecach bębnowych.

W czasie jarmarku będą zbierane pieniądze i dary (artykuły higieniczne i środki czystości) dla Zachodniopomorskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych.

Jarmark odbędzie się w budynku Starej Rzeźni, w obrębie holu, Kubryku Literackiego, Galerii Szczecińskiej i Sali Iluzjon. W sobotę i niedzielę (17-18 grudnia) otwarty będzie on dla wszystkich w godzinach 11.00 – 20.00.

Wydarzenie dodane przez użytkownika