Jackpot – Koncert walentynkowy

21:00

Kiedy

11.02 - 11.02.2017
godz.: 21:00

Bilety

Bilet: 25zł-30zł

Gdzie

Free Blues Club
aleja Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin

Jackpot - Koncert walentynkowy

Koncert z okazji walentynek i 3-cich urodzin zespołu!

Istnieją krótko, ale intensywnie i z wigorem zaczynają zdobywać swoich fanów. Duet tworzą Katarzyna Trzepiałowska – liderka i współzałożycielka szczecińskiej grupy Kasia Buja i Maciej Kazuba – szczeciński gitarzysta i zarazem manager zespołu Kasia Buja. Częsty ich wspólny kontakt spowodował fuzję tych dwóch osobowości. Grają łatwo i przyjemnie, a ciekawe aranżacje wokalno-instrumentalne, stwarzają ciepły klimat podczas ich koncertów.

Finaliści jubileuszowej, dziesiątej edycji Must Be the Music.

Są zgrani w życiu i na scenie. Ich recital to sentymentalna, acz nie pozbawiona dobrego humoru, podróż do świata, w którym muzykę pisali prawdziwi kompozytorzy, a teksty wielcy poeci. Wśród wykonywanych utworów znajdziemy między innymi piosenki Hanny Banaszak, Ewy Bem, Krystyny Prońko, Andrzeja Zauchy, Kabaretu Starszych Panów i Grażyny Łobaszewskiej, oraz piosenki autorskie.

Dotychczas współpracowali z Bernardem Maselim i Januszem Stroblem i wieloma muzykami z pierwszej półki polskiego jazzu. W dniu 22.10.2015 roku odbyła się premiera ich pierwszej płyty „Historie wielkiej wagi”, która uzyskała doskonałe recenzje publicystów i publiczności.

Koncert pod patronatem portalu Infoludek.pl.

Źródło: Free Blues Club