Jacek Silski – koncert z dedykacją dla mam…

18:00

Kiedy

23.05 - 23.05.2018
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 50-60 zł
Kup bilet

Gdzie

Teatr Lalek Pleciuga
plac Teatralny 1
Szczecin

Jacek Silski - koncert z dedykacją dla mam...

Jacek Silski to wspaniały artysta o niespotykanej ciepłej i aksamitnej barwie głosu, zwany też „Śląskim Słowikiem”. Swoją karierę rozpoczynał w zespole W.P. Kirasierzy, po czym współpracował ze śląską grupą Salsa. Piosenkarz skupił jednak swoją przyszłość na karierze solowej, z której jest obecnie znany w całej Polsce.

Współpracował, m.in.: z Operą Śląską, Państwową Operą we Wrocławiu, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Królewską Orkiestrą Symfoniczną Przy Pałacu w Wilanowie. Jacek Silski występował na scenach całego świata takich jak Filharmonia Monachium, Hala Ludowa, Spodek, Stadt Theathre Wien, Sala Kongresowa, Grand Casino Bien. Swoim głosem zachwycił, m.in. Borisa Beckera, Stevena Seagala, polskich premierów i ministrów oraz uczestników gali miesięcznika ‚Sukces’.

Jacek Silski za jedno z największych osiągnięć uważa występ w 2003 roku w Danii na jednej scenie z Julio Iglesiasem, po którym nagrał płytę ‚Jacek Silski – Julio Iglesias by Jacek Silski’ z coverami tego znanego na całym świecie piosenkarza.

Aktualnie Jacek Silski, oprócz wspomnianej wcześniej płyty, ma swoim dorobku cztery krążki CD: ‚Ave Maria En El Morro’, ‚Moja miłość’, ‚Romantica’, ‚Sercem do serc’.

Jego teledyski cieszą się ogromną popularnością – między innymi w serwisie YouTube, w którym klipy takie jak ‚List z morza’ cieszą się milionową oglądalnością.
 
Źródło: Organizator

Kup bilet