Irena Santor z zespołem – ‚Świątecznie i przebojowo’

18:00

Kiedy

18.01 - 18.01.2017
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 80-120zł
Kup bilet

Gdzie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Małopolska 48
Szczecin

Irena Santor z zespołem - 'Świątecznie i przebojowo'

18 stycznia o godz. 18.00 na scenie Filharmonii w Szczecinie wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki – Irena Santor. Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zaprezentuje recital ‚Świątecznie i przebojowo’. W programie usłyszymy szczególnie bliskie Artystce kolędy i pastorałki, znane i lubiane przeboje Ireny Santor, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat’ oraz ostatniej  płyty „Punkt widzenia’ wydanej przez Polskie Radio, która entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobyła także serce i uznanie publiczności.
Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami jak np. „Tych lat nie odda nikt’, „Powrócisz tu’, „Już nie ma dzikich plaż’, „Embarras’. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, w każdym wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.
Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie:  Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Kup bilet