Invalid Invader / Division / Lepiej Nie Będzie

19:00

Kiedy

23.02 - 23.02.2019
godz.: 19:00

Gdzie

Klub Studencki Pralnia
ul. Bohaterów Warszawy 35
Szczecin

Invalid Invader / Division / Lepiej Nie Będzie

Już 23.02 -wieczór mocnych brzmień w Klubie Studenckim Pralnia!

19:00 – Otwieramy i można wchodzić!
19:30 – Zaczynamy grać!

Wstęp: 10 zł

Zagrają dla Was:

-Invalid Invader
Historia zespołu sięga 2014 kiedy to Pit postanowił złożyć skład, jednakże zajęło mu to 3 długie lata, zanim znalazł stały instrumentalny skład. Problemem zawsze był wokal i kiedy pojawiał się ktoś operujący głosem, to zaraz znikał lub po prostu nie pasował do preferowanego stylu. W między czasie powstawały kolejne numery, ale nie było komu ich śpiewać. Po prawie 5 latach wokal się znalazł i praca ruszyła na dobre.

Skład:
Piotr Wróblewski – Perkusja
Łukasz Trocki -Gitara
Maciej Matławski – Bas
Adam Hajder – Gitara
Łukasz Żurawski – Wokal

-Division
Hard Rockowy zespół ze Szczecina, założony w połowie 2017 roku. We wrześniu 2018 wydali swoje debiutanckie EP „Inside of You”, które zawiera 5 najbardziej ikonicznych utworów zespołu. Inspirację znaleźli w największych gwiazdach grających muzykę typu Hard Rock. Aktualnie tworzą nowy materiał oraz szykują się do koncertów po całej Polsce.

Skład:
Błażej „Chester” Żak – Wokal
Patryk Łukasiewicz – Bas
Radosław „Ryan” Dębski – Gitara
Mateusz Łukasiewicz – Gitara
Filip „Podkal” Podkalicki – Perkusja

-Lepiej Nie Będzie
Goleniowski zespół stawiający kroki na scenie muzycznej od lutego 2017 roku. Po kilku miesiącach grania coverów na sali prób, przełomowym momentem okazało się dla nich zagranie debiutanckiego koncertu w szczecińskim pubie Schemat, który odbył się pod koniec października 2017 roku. Od tej pory zagraliśmy ponad 10 koncertów w Szczecinie, m.in. przed zespołami „Koniec Świata” i „Lej Mi Pół” czy na Juwenaliach. Aktualnie nagrywają swoją pierwszą EP (premiera planowana już na jesień tego roku).

Skład:
Sebastian Lisiecki – Wokal, Gitara
Wojtek Skwarczyński – Gitara
Konrad Wojciechowski – Bas
Jarosław Grycz – Perkusja