In Vitro – Rozmowy Intymne z Małgorzatą Rozenek – Majdan

18:00

Kiedy

10.10 - 10.10.2019
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

“Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy. Kilkakrotnie przeszłam procedury in vitro, i tak jak tysiące kobiet, mających problem z zajściem w ciąże, znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie mogę dłużej milczeć. Czuję, że mam obowiązek zabrać głos. Czuję, że mam obowiązek zabrać głos. Pragnę, żeby atmosfera wokół in vitro się zmieniła, aby moje dzieci, wszystkie dzieci, mogły dorastać w atmosferze tolerancji i szacunku. Bo za drzwiami laboratorium kliniki leczenia niepłodności kryje się magia. Magia rodzicielstwa.”

Czym dokładnie jest in vitro? Jak wygląda procedura? Co się dzieje z mrożonymi zarodkami? Co przeżywają pary, które przez lata nieskutecznie starają się o dziecko? Czy in vitro jest moralne?”

Gośćmi spotkania będą również:

Dr n. med. Robert Sienkiewicz – współzałożyciel Centrum Ginekologii i Leczenia Niepłodności Vitrolive, specjalista ginekologii i położnictwa oraz endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości.
Na co dzień związany z kliniką Vitrolive, w której pomaga setkom par w realizacji marzeń o rodzicielstwie.

Piotr Misiło – Ekonomista, manager, liberał, Poseł na Sejm RP. Zwolennik In Vitro, związków partnerskich i rozdziału Kościoła od państwa.

Spotkanie poprowadzi Daria Nowak.

Źródło: Organizator