II Wielkanocny Koncert Charytatywny

18:00

Kiedy

16.04 - 16.04.2019
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 35 zł

Gdzie

Opera na Zamku
ul. Korsarzy 34
Szczecin

II Wielkanocny Koncert Charytatywny

Organizatorzy jako przedstawiciele lokalnych środowisk młodzieżowych, chcą zwrócić uwagę na naszych najbardziej potrzebujących rówieśników i młodszych kolegów. Uważają, że warto krzewić wśród młodzieży proobywatelskie postawy zaangażowania społecznego i wzajemnego zrozumienia oraz szacunku. Ważnym elementem tego działania jest wspólne budowanie przestrzeni pomocy i akceptacji, która nie będzie wykluczać jej mniej uprzywilejowanych przedstawicieli. Pragną pomagać dzieciom i młodzieży w potrzebie, a głównie – pomagać im spełniać marzenia o zdrowiu, przyjaźni i szczęściu i pokazać, że marzenia wcale nie są tak odległe, jak może im się wydawać.

Dzięki zorganizowanym castingom w Piwnica Kany wyłonionych zostało 22 utalentowanych finałowych wykonawców, którzy wystąpią na scenie Opery i zachwycą Nas wszystkich swoją pasją, czyniąc ten koncert wyjątkowym. Ponadto odbędzie się licytacja charytatywna.

Celem zbiórki dokonanej podczas koncertu jest świetlica Oddziału Dziecięcego, który znajduje się w II Katedrze i Klinice Okulistyki na terenie SPSK 2 PUM. 100% dochodu uzyskanego podczas koncertu zostanie przeznaczone na kompleksowy remont oraz modernizację tejże świetlicy. Wpłynie to na poprawę warunków pobytu w Klinice najmłodszych pacjentów.

Źródło: Organizator