II Forum Made in Koszalin

10:00

Kiedy

02.12 - 02.12.2016
godz.: 10:00

Gdzie

City Box
Rynek Staromiejski 14
Koszalin

Kategorie


Ideą II Forum Made in Koszalin jest promowanie patriotyzmu lokalnego, designu oraz firm i wydarzeń, z których Koszalin jest dumny.

W drodze otwartych nominacji w październiku br. mieszkańcy Koszalina zgłaszali nominacje do nagród Laury Made in Koszalin 2016. Wpłynęło ich aż 155 w trzech kategoriach: biznes, kultura i design oraz styl życia i inspiracje. Decyzją Kapituły Forum made in Koszalin wybrano finalistów oraz laureatów Laurów Made in Koszalin 2016.

Podczas Forum zaprezentowani zostaną finaliści Forum – wyjątkowe koszalińskie firmy i wydarzenia, a wybitne oraz te, które w najlepszy sposób promują Koszalin nagrodzone zostaną Laurami Made in Koszalin 2016.

Zgodnie z ideą Made in Koszalin zarówno wydarzenia i firmy, które będą prezentowane oraz zostaną nagrodzone podczas II Forum Made in Koszalin są tworzone i powstają dzięki koszalinianom, ale również nagrody Laury mają iście koszaliński charakter.

Laury Made in Koszalin zostały zaprojektowane i stworzone przez Warsztat Terapii Zajęciowej Nr 2 w Koszalinie działający przy Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Niepełnosprawnością  Intelektualną i dzięki zaangażowaniu Kierownika placówki Ewy Cyngiel oraz pracowników:  Tomasza Pławczyk oraz Agaty Mysłek. Dzięki zaangażowaniu Warsztatów Terapii Zajęciowej Nr 2 w Koszalinie nagrody Laury Made in Koszalin 2016, jak i wyróżnienia Made in Koszalin, które będą wręczane podczas Forum są unikatowe, koszalińskie,  ale również mają aspekt społeczny.

Również materiały promocyjne związane z Forum – plakaty, zaproszenia itp. zaprojektowała Justyna Matysiak z Instytutu Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w II Forum Made in Koszalin. Udział w Forum jest bezpłatny, wymagane jest zgłoszenie udziału do 29 listopada.

Szczegółowy program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: www.biznes.koszalin.pl

Źródło: Organizator