I Miedwiańska Gala Stand-Up | Usewicz, Gajda, Dolniak, Halama

19:30

Kiedy

22.08 - 22.08.2019
godz.: 19:30

Bilety

Bilet: od 49 zł

Gdzie

Amfiteatr Morzyczyn
Szczecińska 10 a
Morzyczyn

I Miedwiańska Gala Stand-Up | Usewicz, Gajda, Dolniak, Halama

Tego lata zapraszamy na pierwszą w historii Miedwiańską Galę Stand-Up! Będzie się działo!

22 sierpnia w przepięknych okolicznościach przyrody w Amfiteatrze nad jeziorem Miedwie wystąpi specjalnie dla Was niezwykła mieszanka komików!

Bartosz Gajda
Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń.Gwiazda estrady- tak ten opis pisał sam Bartek!

Grzegorz Dolniak
Szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem kabaretowym i komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia programu solowego, powszechnie zwanego stand upem.

Grzegorz Halama
Komik, aktor komediowy, filmowy i teatralny, parodysta i muzyk. Znany ze świetnego poczucia humoru i własnego stylu. Ojciec Chrzestny polskiego stand-up’u.
Wykreował wiele postaci, a wśród nich Pana Józka (hodowcę kurczaków z Chociul), Śpiewającą bakterię, czy w ostatnim czasie Ochroniarza z supermarketu.

Grzegorz Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru, opowiada o tematach uniwersalnych.

Imprezę poprowadzi:
Damian „Viking” Usewicz
Szczeciński komik, konferansjer oraz organizator imprez komediowych. Ze sceną związany od 10 lat, występował na wielu scenach w całej Polsce.
Za swoją działalność nominowany do nagrody „Człowiek Roku 2017 Głosu Szczecińskiego”- nie wygrał ale trochę głosów dostał- głównie od siebie.
W swoich występach nieszablonowo porusza tematy z życia wzięta, okraszając je czarnym humorem z charakterystycznym dla siebie dystansem, utrzymując przy tym bardzo dobry kontakt z publicznością. Prywatnie mąż i ojciec co jest ogromną inspiracją do jego żartów.

Support: więcej informacji wkrótce!

Bilety kupicie w cenie:
49 zł- przedsprzedaż do 31.07
59 zł- przedsprzedaż do 21.08
69 zł- w dniu wydarzenia.

Impreza dla osób 16+
Podczas wydarzenia obowiązuje całkowity zakaz nagrywania audio /video.
Osoby uciążliwie przeszkadzające w wydarzeniu będą z niego wyproszone nez prawa ubiegania się o zwrot biletu.

/Wydarzenie dodane przez Użytkownika/