Happysad i Terrific Sunday – Koncert odwołany

19:00

Kiedy

28.10 - 28.10.2017
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 50zł
Kup bilet

Gdzie

Dom Kultury Słowianin
ul. Korzeniowskiego 2
Szczecin

Happysad i Terrific Sunday - Koncert odwołany

Koncert odwołany

***

 

Zmiany pór roku to pewnik, taki sam jak jesienna trasa Happysad. Po dobrze przyjętej, najnowszej płycie Ciało Obce oraz intensywnym okresie plenerowym, jeden z najczęściej koncertujących zespołów w naszym kraju, rusza ponownie w Polskę. „W tym roku mija 10 lat od wydania Nieprzygody, bardzo ważnej dla nas płyty, która według wielu dziennikarzy i fanów była naszym nowym początkiem. Nagrana w profesjonalnym studiu S4 pod okiem Leszka Kamińskiego czyli osoby w tej branży najznamienitszej, sprawiła, że nazwę naszego zespołu po raz pierwszy mogliśmy przeczytać na szczycie zestawienia najchętniej kupowanych płyt. Ta trasa to oczywiście ukłon dla tego wydawnictwa. Kilka utworów z Nieprzygody na pewno znajdzie się w jesiennej setliście. To był rok 2007, a jesteśmy w 2017. Nie lubimy patrzyć w przeszłość, raczej żyjemy tym, co tu i teraz, dlatego ogrywać będziemy także utwory z płyty najnowszej, która premierę miała w lutym tego roku” – mówią muzycy zespołu.
Happysad jak zawsze zabiera ze sobą w trasę gości. W tej roli usłyszymy poznański Terrific Sunday oraz żywiecko – krakowski Sonbird, którego muzykę, członkowie Happysad, po raz pierwszy usłyszeli podczas tegorocznej edycji festiwalu Spring Break w Poznaniu.

TERRIFIC SUNDAY
Poznański kwartet grający od marca 2013 roku. Na swoim koncie mają występy na wielu ważnych festiwalach, w tym: Opener Festival, Orange Warsaw Festival, Jarocin Festiwal, Behind The Trees, Seven Festival, Kraków Live Festival.
Mieli przyjemność zagrać u boku takich artystów jak: Nothing But Thieves, Artur Rojek, Hey czy Muchy.
W sierpniu 2014 zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Sony Music. W drugiej połowie kwietnia 2015 ukazał się ich debiutancki singiel zatytułowany „Bombs Away’. Produkcji debiutanckiej płyty poznaniaków podjął się Marcin Bors – jeden z najbardziej rozchwytywanych i utalentowanych polskich producentów. Zespół dostał nominację do Fryderyków w kategorii ‚Fonograficzny Debiut Roku’.
Na jesiennej trasie z zespołem Happysad zespół grać będzie materiał z drugiej płyty, której premiera planowana jest na początku 2018 roku.

Źródło: Organizator

Kup bilet