Hanna Łubieńska – recital

19:00

Kiedy

05.12 - 05.12.2017
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 50 zł
Kup bilet

Gdzie

TeArt
Piotra Skargi 1
Szczecin

Hanna Łubieńska - recital

Hanna Łubieńska jest absolwentką Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni, obecnie jest aktorką Teatru Czwarte Miasto. Występowała m.in na scenie Teatru Muzycznego w Gdyni,Teatru J. Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim, Teatru Animacji w Poznaniu, Mojego Teatru w Poznaniu. Jako wokalistka występowała w chórkach z wieloma polskimi i zagranicznymi wokalistami, m.in. podczas koncertu na żywo w radiowej Trójce w studiu im. Agnieszki Osieckiej, a także podczas finału WOŚP w TVP 2. Widzowie poznali ją również na festiwalach Przystanek Woodstock, Open’er, Wschód Piękna i wielu innych. Artystka posiada 5-letni staż w śpiewaniu muzyki gospel, występowała z chórem Klaster i Gospel Joy.

W repertuarze Hanny Łubieńskiej znajdują się utwory znane z musicali i filmów, a także standardy jazzowe o niepowtarzalnym klimacie. Podczas koncertu usłyszymy między innymi utwory Nat King Cole’a, Georga Gershwina i Marleny Dietrich.

Krzysztof Baranowski, pianista i akordeonista. Od 16 lat związany ze sceną teatralną. Debiutował w Teatrze „Piwnica przy Krypcie” 2 kwietnia 2000 roku w spektaklu „Kupcie Jaja”. Autor muzyki i aranżacji do przedstawień teatralnych, na stałe związany z Krakowskim Salonem Poezji. Laureat „Złotej Maski” za muzykę do spektaklu „Toporem w Serce” na podstawie „Chimerycznego Lokatora” Rolanda Topora, autor muzyki do spektaklu „Matki” Piotra Rowickiego, współpracujący z Teatrem im. Stefana Jaracza w Łodzi, Teatrem Nowym w Łodzi, Operą na Zamku w Szczecinie, Teatrem Współczesnym w Szczecinie. Od 14 lat związany z Teatrem Polskim w Szczecinie gdzie pełni rolę kierownika muzycznego. Autor aranżacji do spektakli „Sufit Jonasza Kofty”, „Tuwim Zaczarowany”, „ Jesiennik Salonowy czyli intymne życie Mikołaja Kopernika”, „Dobry Wieczór Fogg”, „Gwiezdny Saturator Modiglianiego”, „Wieczór w Teatrze”, „Hotel Snów”, „Magia Obłoków”. Współpracuje z Andrzejem Poniedzielskim, Arturem Andrusem, Mirkiem Czyżykiewiczem, Stanisławem Tymem…
 
Źródło: Organizator

Kup bilet