Hania Stach – w hołdzie Whitney Houston – ODWOŁANY

19:00

Kiedy

28.05 - 28.05.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 79 -129 zł
Kup bilet

Gdzie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Małopolska 48
Szczecin

Hania Stach - w hołdzie Whitney Houston - ODWOŁANY

Good Taste Production zaprasza na unikatowy koncert, podczas którego Hania Stach wykona największe przeboje Whitney Houston w symfonicznych aranżacjach przygotowanych specjalnie na tę okazję przez Jacka Piskorza. Muzykom towarzyszyć będzie orkiestra symfoniczna. Przeboje zabrzmią w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie 28 maja o godzinie 19:00.

Muzyka Whitney Houston w naszym przedsięwzięciu zyska nowe przestrzenie i wymiary. Wierzymy, że wszyscy fani i sympatycy twórczości Whitney Houston odnajdą w tym projekcie to, co w jej muzyce kochają. Nowe brzmienia największych przebojów m.in. I will always love you, I wanna dance with somebody, I have nothing, My love is your love, Saving all my love for you i wiele, wiele innych.

Hania Stach – absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, ze specjalizacją – wokal. Muzyczne szlify zdobywała również pod okiem Elżbiety Zapendowskiej. Finalistka II edycji programu Idol oraz zwyciężczyni w programie Szansa na Sukces z udziałem Edyty Górniak. Współpracowała z wieloma muzykami m.in. z Natalią Kukulską, Wojtkiem Pilichowskim, Krzysztofem Herdzinem.

W 2004 roku wydała pierwszą płytę „Hania Stach”. W tym samym roku wystąpiła na Festiwalu w Opolu w koncercie „Premiery”, oraz na festiwalu Top Trendy, zajęła w nim wysokie, drugie miejsce śpiewając m.in. piosenkę „End Of The Road”.

W 2007 roku Hania Stach ponownie była uczestniczką koncertu „Premiery” na Festiwalu w Opolu, w którym została wyróżniona nagrodą „Kryształowy Kamerton” przyznaną przez Związek Polskich Autorów i Kompozytorów „ZAKR” za własną kompozycję pt. „To nie tak miało być”. Zajęła również drugie miejsce podczas eliminacji do Finału Krajowego Eurowizji 2007 r. wykonując piosenką „Regroup”. Od 2007 roku zaangażowana była też w jeden z największych kinowych projektów musicalowych dla młodzieży – „High School Musical”, udzieliła swojego głosu na polskiej wersji dialogowej dla głównej bohaterki filmu- Gabrielli oraz nagrała trzy piosenki i teledyski: „Masz w sobie wiarę”, „Moja muzyka to Ty” śpiewając z duecie z Andrzejem Lampertem oraz „Ty i Ja” z Łukaszem Zagrobelnym. Ścieżka dźwiękowa z filmów uzyskała status platynowej płyty i osiągnęła sprzedaż na poziomie ponad 100 tys. egzemplarzy.

W marcu 2012 roku ukazał się drugi album Hani Stach zatytułowany „Moda”, bardzie dobrze przyjęty przez recenzentów.

W 2013 roku Hania Stach wraz z Jackiem Piskorzem stworzyła projekt „Whitney Houston symfonicznie”, w którym Hania z powodzeniem wykonuje największe przeboje Whitney Houston.

Ostatnim nagraniem Hani jest singiel „Na Nowo”, który piosenkarka nagrała wspólnie z raperem Jackiem MEZO Mejerem. Teledysk do tej piosenki miał swoją premierę w kwietniu 2014 r. Obecnie artystka pracuje nad nowymi nagraniami.

Jacek Piskorz – urodzony 11.03.1970 w Poznaniu, ukończył liceum muzyczne w Poznaniu im. M.Karłowicza w klasie kontrabasu oraz lutnictwa. Na co dzień z zamiłowania pianista i aranżer, kierownik muzyczny wielu programów telewizyjnych.

Źródło: Organizator

Kup bilet