Grubson

21:00

Kiedy

02.12 - 02.12.2017
godz.: 21:00

Bilety

Bilet: 49zł
Kup bilet

Gdzie

Klub Peron 5
Czarnieckiego 8i
Szczecin

Grubson

‚Gatunek L’ to 4 album studyjny Grubson. Artysta, który wielokrotnie udowadniał, że potrafi łączyć różne gatunki muzyczne, tym razem przedstawia swoją najbardziej przemyślaną i spójną płytę, która stanowi jego największe muzyczne przedsięwzięcie w całej dotychczasowej karierze. Gościnnie na płycie pojawia się jego przyjaciel, Jarecki, oraz niezaprzeczalni
międzynarodowi gracze – Szwed Promoe z Looptroop Rockers, oraz Nowojorczyk Chip-Fu z grupy Fu- Schnickens. Dodatkowo do płyty, poza wsparciem koncertującego z GrubSonem live bandu SANEPID, dograła się orkiestra „eM Band’.

„Gatunek L’ to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za za mix i mastering Dj Eprom. Wydawnictwo ukaże się nakładem nowej wytwórni Supa’High Music oraz wydawnictwa Agora.

Wystąpią rownież Tragarze

Po koncercie afterparty z Dj Twister

Godzina wskazana na bilecie określa otwarcie klubu lub/i start suportów

Kup bilet