Grażyna Łobaszewska & Ajagore – „Dziwny jest”

19:00

Kiedy

15.02 - 15.02.2019
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 50 zł / 60 zł
Kup bilet

Gdzie

Klub Delta
ul. Racławicka 10
Szczecin Dąbie

Grażyna Łobaszewska & Ajagore - "Dziwny jest"

Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore wystąpi w Klub Delta – filia Miejskiego Ośrodka Kultury w Szczecinie. Na dzień 16 lutego 2019 r. przypada 80-ta rocznica urodzin Czesława Niemena. Dzień wcześniej – 15 lutego o godz. 19:00 w Klubie Delta odbędzie się koncert „Dziwny jest…”

Usłyszymy tego wieczoru interpretacje utworów Czesława Niemena, jednak nie zabraknie podczas niego także największych przebojów Grażyny Łobaszewskiej.

Od 2008 r. Grażynie Łobaszewskiej regularnie towarzyszy formacja AJAGORE w składzie: Sławomir Kornas (bas, śpiew), Maciej Kortas (gitary) oraz Michał Szczeblewski (perkusja).

Owocem tej współpracy jest między innymi wydawnictwo dedykowane pamięci Czesława Niemena pod tytułem „Dziwny jest…” – produkt charakteryzujący się wysoką klasą i nowoczesnymi aranżacjami, skutecznie przypominającymi twórczość mistrza sprzed lat, jak również przybliżającymi niezwykłe przeboje młodszej publiczności. Podczas koncertu widzowie będą mogli posłuchać największych przebojów mistrza, między innymi: „Dziwny jest ten świat”, „Płonie stodoła”, „Jednego serca” czy też „Wspomnienie”.

To właśnie sam Czesław Niemen powiedział przed śmiercią: „Grażyna posiada odpowiednią wrażliwość do interpretowania mojej twórczości”. Po latach słowa okazały się prorocze, o czym będzie się można przekonać już wkrótce, podczas koncertu. Oprócz utworów z repertuaru Czesława Niemena nie zabraknie oczywiście największych przebojów Artystki, takich jak „Czas nas uczy pogody” czy „Brzydcy”. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem legendy polskiej muzyki w odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.

Źródło: Organizator

Kup bilet