GH Turzyn znów zagra i zatańczy dla WOŚP

11:00

Kiedy

11.01 - 11.01.2020
godz.: 11:00

Gdzie

Galeria Handlowa Turzyn
Al. Bohaterów Warszawy 42
Szczecin

Kategorie


GH Turzyn znów zagra i zatańczy dla WOŚP

Galeria Handlowa Turzyn po raz kolejny dołącza do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W sobotę 11 stycznia na terenie centrum odbędzie się aukcja charytatywna unikalnych przedmiotów i atrakcji oraz kwesta wolontariuszy. Wieczorem natomiast zaplanowano imprezę latynoską w szczytnym celu w strefie ROOFA. 28. finał tej ogólnopolskiej akcji już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia 2020 roku.

W sobotę, 11 stycznia, w godz. 12:00 – 18:00, na terenie Galerii Handlowej Turzyn przeprowadzona zostanie aukcja charytatywna unikalnych przedmiotów, atrakcji i voucherów. Dochód będzie w całości przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której celem w tym roku jest pozyskanie środków dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Akcja skupi się przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardio- i neurochirurgia. Cel Finału obejmuje także zakup wyposażenia dla oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej.

W programie zaplanowane są również pokazy tańca czołowych szczecińskich szkół, m.in. występ tancerzy na wózkach inwalidzkich czy żywiołowa prezentacja salsy Rueda De Casino, tańczonej na kilka par. Nie zabraknie też zabaw, konkursów i dodatkowych atrakcji dla dzieci i całych rodzin. W godz. 12:00 – 16:00 poprowadzone zostaną szkolenia z resuscytacji oddechowo-krążeniowej na fantomach. Dzień pełen wrażeń zakończy występ zespołu taneczno-wokalnego Sora.

Galeria Handlowa Turzyn zaprasza także na wspólną wieczorną imprezę taneczną w strefie eventowej ROOFA – start o godz. 20:00. Zabawę w rytmie latino poprowadzi DJ El Calvo, a na parkiecie zaprezentuje się formacja Brocha’Ladies z Gorzowa Wielkopolskiego. Tego wieczoru bardziej niż rozrywka liczy się chęć wsparcia i pomocy – w ramach wieczornego eventu odbędą się również licytacje i zbiórka pieniędzy.

Przez cały czas trwania akcji – zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem w stefie ROOFA, wolontariusze Zespołu Szkół Szczecińskiej Fundacji „Talent – Promocja – Postęp”będą kwestowali z orkiestrowymi puszkami i identyfikatorami. Organizatorzy serdecznie zapraszają do wspólnego wspierania szczytnych celów – pomaganie jest dziecinnie proste!

Szczegółowe informacje oraz pełną listę nagród można znaleźć na stronie www.galeria-turzyn.pl.

Źródło: Materiały organizatora