Future 2017 – Turniej Tańca Pro-Am w Szczecinie

13:00

Kiedy

18.02 - 18.02.2017
godz.: 13:00

Gdzie

Filharmonia im. M. Karłowicza
Małopolska 48
Szczecin

Future 2017 - Turniej Tańca Pro-Am w Szczecinie

„FUTURE” to taneczny event, który jest połączeniem turnieju tańca towarzyskiego w systemie PRO-AM z koktajl party w niepowtarzalnej atmosferze, którą tworzy Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. To wieczór pełen atrakcji z mistrzowskimi pokazami tańca oraz general dancing, podczas którego publiczność może spróbować swoich sił na parkiecie.

Turniej był pierwszym i wciąż jest jedynym turniejem tańca towarzyskiego w kategorii Pro-Am w mieście. Czym jest Pro- Am? To inicjatywa, która rozwija się z niezwykłą dynamiką nie tylko na świecie, ale także w naszym kraju. Amatorzy tańca towarzyskiego (w skrócie Am) ćwiczą w ramach zajęć indywidualnych z profesjonalistami (w skrócie Pro), by móc zaprezentować zdobyte umiejętności podczas pokazów i turniejów tanecznych. Bez wątpienia do spopularyzowania tej idei przyczynił się program „Taniec z Gwiazdami“, oparty na tej samej zasadzie – znana medialnie osoba wspólnie z zawodowym tancerzem przygotowują program taneczny i konkurują z innymi parami. Dzięki Pro-Am możliwość pracy z profesjonalnymi tancerzami otworzyła się dla wszystkich amatorów tańca towarzyskiego.

Współorganizatorem „FUTURE” jest sieć szkół tańca „Dansinn” z Hongkongu, należąca do Michała Malitowskiego – ośmiokrotnego mistrza świata w tańcach latynoamerykańskich, który jest także jurorem programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Wieczór poprowadzą : osobowość taneczna i telewizyjna, także jurorka programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” – Iwona Pavlović oraz niezastąpiony i dobrze znany środowiskom kulturalnym Szczecina konferansjer- Marcin Jarczyński.

Źródło: Organizator