Forced to Mode

19:00

Kiedy

07.10 - 07.10.2017
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 50 zł / 60 zł

Gdzie

Dom Kultury Słowianin
ul. Korzeniowskiego 2
Szczecin

“Forced to Mode” to projekt zapoczątkowany w 2011 roku przez berliński  zespół Forced Movement w hołdzie dla kultowej grupy Depeche Mode.

Co wyróżniło go spośród innych tego typu inicjatyw? Koncerty pod banderą “Devotional Tribute” grane przez F2M wyróżniają się światowej klasy  poziomem. Każde show na długo pozostaje w pamięci nie tylko fanów, ale i dla prasy. Zaskakujące zbliżenie do oryginału, perfekcjonistyczna dbałość o szczegóły i wulkan energii artystów decydują o unikatowości Forced to Mode.

Pierwsze koncerty F2M były w dużej mierze inspirowane trasą ”Devotional Tour”, którą Depeche Mode odbyło w 1993 roku. Przez ostatnie lata zespół nieustannie powiększał swój repertuar. We wrześniu 2014, w 30-stą rocznicę powstania albumu “Some Great Reward” z takimi hitami jak “People are People” oraz “Master & Servant”, muzycy z F2M po raz pierwszy wykonali utwory z tego  krążka. Wiosną 2015 zespół wykonał na scenie kawałki z najpopularniejszego albumu DM “Violator” w oryginalnej “tracklist”.

Repertuar F2M obejmuje ponad 50 tytułów obejmujących wszystkie dekady  twórczości legendarnych Anglików. I jak na razie, końca nie widać…

Źródło: Dom Kultury Słowianin