Food truckowe zakończenie sezonu w Atrium Molo

10:00
Atrium Molo

Kiedy

29.09 - 30.09.2018
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Atrium Molo
Mieszka I 73
Szczecin

Food truckowe zakończenie sezonu w Atrium Molo

Pożegnanie lata w Atrium Molo zapowiada się wyjątkowo apetycznie. W dniach 29-30 września odbędzie się zlot food trucków, które częstować będą specjałami z różnych zakątków świata. Miłośnicy jedzenia na świeżym powietrzu spróbują dań z aż 16 mobilnych restauracji!

Na zakończenie sezonu Atrium Molo zaplanowało niecodzienne wydarzenie dla fanów food truckowych przysmaków. W dniach 29-30 września do centrum handlowego zjedzie aż 16 restauracji na kółkach, które zaproszą mieszkańców Szczecina do degustacji zarówno tradycyjnych, jak i egzotycznych dań.

Miłośnicy mobilnych lokali gastronomicznych pożegnają lato kosztując potraw kuchni amerykańskiej, meksykańskiej i azjatyckiej. Będą też przekąski kuchni molekularnej
i niemieckiej. Coś dla siebie znajdą również amatorzy deserów, a także najmłodsi – w stworzonej w tym celu strefie dziecięcej. Atrakcją specjalną będzie 16-metrowy dmuchaniec. Ponadto dzieci będą mogły spędzić czas na trampolinie oraz gokartach.

– Zlot food trucków to ważne wydarzenie dla wszystkich poszukujących wyśmienitych
i nietuzinkowych smaków. To także mocny akcent na zakończenie sezonu i… przywitanie jesieni. Choć lato dobiegło końca, zapraszamy na degustacje pod chmurką, w gronie rodziny lub przyjaciół. Na uczestników czekają słodkie i słone przysmaki z wielu stron świata. Będzie wesoło, smacznie i aromatycznie – mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Źródło: Atrium Molo