Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Policach

12:00

Kiedy

13.01 - 13.01.2019
godz.: 12:00

Gdzie

Miejski Ośrodek Kultury w Policach
ul. Siedlecka 1a
Police

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Policach

W niedzielę 13 stycznia w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W 27 Finał włącza się także Miejski Ośrodek Kultury przygotowując mnóstwo ciekawych atrakcji dla mieszkańców Polic. Program artystyczny rozpocznie się o godz. 12.00. Na scenie pojawią się: wokaliści, Przedszkole Publiczne nr 5, Formacja Wokalna PP66, Przedszkole Publiczne nr 9, Niepubliczna Szkoła Podstawowa ÉLAN VITAL, Szkoła Podstawowa nr 8, ALMAS Belly Dance, Compania Baletowa, studio taneczno-artystyczne Rytmix, Zespół Tańca Ludowego POLICZANIE, zespół taneczny PUTW, Replay Dance Studio oraz centrum sportów walki Energy Gold Team Police.

Od godz. 17.30 publiczność rozbawić będzie Kabaret Rewers, który jest połączeniem 20 – letniego doświadczenia Janusza Rewersa i Andrzeja Kłosa, z talentem, energią, spontanicznością Anny Olechnowicz-Lachowskiej i Macieja Wojciechowskiego.

Bez żadnej przesady można powiedzieć, że to jedyna taka grupa na polskiej scenie kabaretowej, gdzie spotkały się różne pokolenia artystów i jest to mieszanka kabaretowo-wybuchowa. Już w pierwszym roku swej działalności wystawił dwa swoje premierowe programy i wziął udział w największych wydarzeniach telewizyjnych takich jak: Płocka Noc Kabaretowa 2015 – TVP2, Kabaretowanie 2015 z Polsatem (jako gospodarz), Latający Klub Dwójki TVP2.

Przez cały dzień na scenie prowadzone będą licytacje m.in. koszulek i gadżetów Fundacji WOŚP, kubków, karnetów i wiele innych.

W holu znajdować się będą liczne stoiska m.in. z rękodziełem, biżuterią, wypiekami, malowanie twarzy. W przypadku dobrej pogody dla odważnych będzie możliwość przejażdżki pojazdem militarnym.

Kwota zebrana podczas XXVII Finału w MOK zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku pozyskane środki przeznaczy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych oddziałów dziecięcych.

Źródło: Miejski Ośrodek Kultury w Policach