Festyn rodzinny „Po sąsiedzku”

11:00

Kiedy

26.05 - 26.05.2018
godz.: 11:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Aleja Kwiatowa
Plac Żołnierza Polskiego 1
Szczecin

Festyn rodzinny „Po sąsiedzku"

Festyn rodzinny „Po sąsiedzku” to impreza dla całych rodzin i sąsiadów ze szczecińskich osiedli. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali dla uczestników festynu wiele atrakcji. Każda Rada Osiedla zaprezentuje się samodzielnie na zaaranżowanym przez siebie stoisku, tworząc wyjątkową przestrzeń odzwierciedlającą wizerunek swojego osiedla. Członkowie samorządów osiedlowych przygotowali ciekawe atrakcje, zabawy i inne niespodzianki.

Podczas festynu rozegrany zostanie prawdziwy turniej gier minutowych, w którym liczy się przede wszystkim refleks. Na scenie odbędzie się konkurs kulinarny na najciekawszą wariację, znanych nam i uwielbianych przez wszystkich, naleśników! Będzie także pokaz talentów, w którym swoje uzdolnienia zaprezentują między innymi osiedlowe przedszkolaki i uczniowie szkół podstawowych.

Dzieciom umili czas Strefa Eko, gdzie będzie można przygotować ekologiczne wiatraki czy rybki z plasteliny. Festyn będzie doskonałą okazją na odkurzenie zapomnianych gier i przyłączenie się do gry w klasy, sznura czy gumę. Oprócz tego organizatorzy przygotują także gry wielkoformatowe.

Gdy dzieci będą się bawić, mamy mogą zajrzeć do Strefy Dla Mam. Tam będą czekać eksperci, którzy udzielą bezpłatnych porad, porozmawiają, dobiorą odpowiednie kosmetyki. Będzie tam można spotkać się z dietetykiem, trenerem personalnym oraz psychologiem.

Oczywiście na festynie nie zabraknie również smakołyków w postaci popcornu, gofrów, waty cukrowej i kukurydzy.

Źródło: Organizator