Festyn rodzinny „Baw się z nami i wygraj wyprawkę szkolną”

10:00
festyn fala

Kiedy

16.09 - 16.09.2017
godz.: 10:00

Gdzie

Centrum Handlowe Fala,
Al. Wyzwolenia 44a
Szczecin

Festyn rodzinny "Baw się z nami i wygraj wyprawkę szkolną"

Już w sobotę 16 września z peronu Centrum Handlowego Fala rusza pociąg festynu rodzinnego. Przyjdź, baw się z nami i wygraj dla dziecka wyprawkę szkolną! W programie konkursy z nagrodami, bezpłatne badania przesiewowe dzieci, prezentacje zajęć dodatkowych dla dzieci. Specjalnie dla uczestników festynu, prosto z Parku Miniatur i Kolejek w Dziwnowie przyjedzie replika parowozu px46 w skali 1×6. Parowóz na zbudowanych na parkingu torach będzie woził chętnych całkiem za darmo!

Podczas festynu rodzinnego „Baw się z nami i wygraj wyprawkę szkolną”, dzieci będą wykonywać zadania na poszczególnych stoiskach konkursowych i zbierać naklejki na kuponie konkursowym. Kupon z zebranymi naklejkami będzie można wymienić na nagrodę – na woreczek szkolny „na buty” wypełniony artykułami szkolnymi.

Parking C.H. Fala zamieni się w szkołę, powstaną klasy:
-językowa „Disney English”
– wychowanie fizyczne Sport Camp
– zajęcia dodatkowe z Bodaikan Karate Klub
– plastyczna z Akademią Pinocchio

Będzie też boisko na którym będzie można pograć z piłkę a Football Academy. A kto jeszcze nie jeździł na wrotkach, ten będzie mógł spróbować swoich sił z instruktorami pierwszej w Szczecinie Wrotkarni.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy kącik zabaw, w którym będzie można powyginać ciało z instruktorami ze szkółki Gimnastyka dla Smyka, pomalować buźkę albo skorzystać z innej niespodzianki.

A w strefie zdrowia na stanowisku firmy Geers rekomendowanej przez p. Aleksandra Dobę będzie można skorzystać z bezpłatnych badań słuchu a u specjalistów Spondylus będzie można dokonać oceny postury dziecka (kręgosłup, kolana, stópki)

Na scenie poza występami Rebel Dance nie zabraknie zabawnych konkursów dla całych rodzin, w których będzie można wygrać bilety do kina Helios, wejściówki do Papugarni Carmen i niespodzianki ufundowane przez Chatę Polską.

Źródło: Organizator