Festiwal Wake up and Live w Sulęcinie

18:00

Kiedy

08.06 - 10.06.2018
godz.: 18:00

Gdzie

Sulęciński Ośrodek Kultury
Moniuszki 1
Sulęcin

Wake Up & Live to jedna z najciekawszych propozycji muzycznych w województwie lubuskim. Ta festiwalowa tradycja zapoczątkowana w 2007 roku, towarzyszy organizatorom niezmiennie od dwunastu lat.

Na przestrzeni lat Wake Up and Live stał się wydarzeniem międzynarodowym – Sulęcin odwiedzają nie tylko zespoły zza granicy (Niemcy, Białoruś, Ukraina, Czechy, Stany Zjednoczone, Izrael), ale i internacjonalni słuchacze.

To barwna impreza dla miłośników różnorodnych gatunków muzyki (rock, reggae, punk, ska, hip hop, soul), wyjątkowej atmosfery i przyjaźni. Festiwal charakteryzuje się nie tylko line upem na najwyższym muzycznym poziomie, ale i bardzo popularną strefą LIVE –wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, akcje charytatywne. Poszerzona zostanie także oferta gastronomiczna o ciekawe food trucki – kuchnia polska oraz piwo od „Restauracji MAK”, słodkości od „Amciu Mniamciu”, a także legendarne już, naturalne „Lody z Gościńca”. Dodatkową atrakcją będzie również wystawa obrazów autorstwa Agi Krysiuk. Małe dzieła szuki tworzone są ze starych płyt winylowych.

Ważnym elementem wydarzenia jest WAKE UP Kids, czyli ostatni dzień festiwalu. To rodzinny czas pełen atrakcji: gry i zabawy na świeżym powietrzu, dmuchańce, animatorzy, warsztaty dla najmłodszych.

Program Festiwalu Wake up and Live w Sulęcinie

 

Źródło: Organizator

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl