Festiwal Nogi z Waty

14:00

Kiedy

28.07 - 29.07.2017
godz.: 14:00

Bilety

Bilet: Dzień 1: 35/40zł, Dzień 2 60/70zł, Karnet dwudniowy na wszystko 80/90zł
Kup bilet

Gdzie

Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia
Inż. Wendy 14
Szczecin

Festiwal Nogi z Waty

Czesław Mozil, Budyń Julka Tuwima, Nightmarks, Ma, Roma, na Festiwalu Nogi z Waty! Organizatorzy zapraszają na dwudniowe koncerty w Starej Rzeźni! W ramach festiwalu odbędą się także warsztaty muzyczne a po wszystkim afterparty na statku Joanna.

piątek 28.07.

18:00 – wstęp na teren Starej Rzeźni
19:00 – start koncertów w kolejności Roma, Ma, Nightmarks
około 22:00 – After Party na Statku Joanna

sobota 29.07.

14:00-17:00 warsztaty
18:00 koncert Budyń Julka Tuwima

Projekt Budyń Julka Tuwima razem z Czesławem Mozilem zaprezentuje utwory oparte na wierszach.

Jak informują autorzy projektu „Julian Tuwim jak nikt rozumiał zachowania dzieci, ich ruchliwą naturę i optymizm. Piosenki zebrane w „Budyń Julka Tuwima” to energiczna muzyka idealna do zabawy pośród różnorodności barw i pogodnych nastrojów poezji, która uczy zrozumienia, szacunku i sympatii do innych.

Dzieci mogą rozwijać się w ten sposób, jeśli stworzymy im okazję do spotkania z tym projektem.”

Oprócz tego oferujemy warsztaty muzyczne dla młodzieży i dorosłych całość zwieńczy impreza na Statku Joanna. Program warsztatów: Spotkanie z artystami poświęcone metodom tworzenia współczesnej muzyki rozrywkowej. Reprezentacja zespołów Night Marks i Ma podzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie.

Muzycy w indywidualny sposób opowiedzą o stosowanych przez siebie metodach pracy nad kompozycją, metodach pracy w studio oraz pracy w grupie muzyków.

Część praktyczna- warsztaty śpiewu intuicyjnego

Warsztaty mają rozwinąć w uczestnikach odwagę śpiewania i zabawy muzyką. Rozbudzić ich wyobraźnię muzyczną i zachęcić do budowania własnej drogi artystycznej.Zajęcia te koncentrują się na indywidualnym podejściu do każdego uczestnika.

Źródło: Organizator

Kup bilet