Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka w Szczecinie

12:00

Kiedy

24.03 - 25.03.2018
godz.: 12:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Empik Kaskada
ul. Niepodległości 36
Szczecin

Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka w Szczecinie

Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka w Szczecinie

W marcu salony Empik w całej Polsce zamienią się w krainę dedykowaną najmłodszym czytelnikom. Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka to święto literatury dziecięcej. Z tej okazji w całej Polsce odbędą się spotkania z ulubionymi pisarzami i ilustratorami, warsztaty kreatywne oraz zabawy edukacyjne.

Festiwal Książki Dziecięcej Przecinek i Kropka to idealna okazja na kreatywne spędzenie czasu z rodziną oraz rozwinięcie dziecięcej wyobraźni. Najmłodsi czytelnicy przeniosą się do świata ze swoich ulubionych książek i bajek. Zajęcia pozwolą uczestnikom zdobyć nowe umiejętności, a ciekawe zabawy oderwą od codzienności i zapewnią niesamowite wrażenia i wspomnienia.

Przecinek i Kropka to szeroko zakrojony program edukacyjny Empiku, który ma za zadanie promować dobrą literaturę dla dzieci, uczyć najmłodszych i ich rodziców świadomego i aktywnego korzystania z tego, co można znaleźć w wartościowych książkach.

Przecinek i Kropka – Warsztaty literackie:

17 marca, godz. 12.00 i 13.00 –  „Kiedy będę duża/ Kiedy będę duży” (Wydawnictwo Wytwórnia), „Florka. Zapiski ryjówki” (Wydawnictwo Bajka),

24 marca, godz. 12.00 i 13.00 – „Wesoły Ryjek i lato” (Wydawnictwo Media Rodzina), „Ale auta! Odjazdowe historie samochodowe” (Wydawnictwo Egmont Polska).

Zajęcia poprowadzi Małgorzata Narożna, a ich tematem będą książki nominowane w Konkursie na Najlepszą Książkę Dziecięcą Przecinek i Kropka.

Źródło: Organizator