Evil Is Back To Szczecin III

17:00

Kiedy

13.10 - 13.10.2018
godz.: 17:00

Bilety

Bilet: 25 zł
Kup bilet

Gdzie

Klub Delta
ul. Racławicka 10
Szczecin Dąbie

Evil Is Back To Szczecin III

Evil Is Back To Szczecin III – zagrają: Bläkken, Othis, Defus, Syndrom, Matema.

Bläkken – bläkk/deathowa horda, której głównym celem jest sczernienie słońca ich muzyką. Zadebiutowali jako support legendarnego Vadera, a w sierpniu wchodzą do studia by nagrać kolejny materiał. Dla fanów Behemotha, Vadera i Decapitated.

Othis – koszaliński zespół, ich muzykę można określić po prostu jako metal, ale uważni słuchacze mogą zauważyć wpływy takich gatunków jak thrash, heavy, power itd.

Defus – to polski zespół death-metalowy założony w 1999 roku w Stargardzie przez gitarzystę Gila i perkusistę Tofla. Początkowo działał jako cover band grający utwory klasyka gatunku – zespołu Death. Obecnie Defus tworzy i gra wyłącznie własne utwory, których stylistyka jest mocno osadzona w klasycznym, ciężkim death metalu, ale też pełna progresywnych riffów i zwodniczych rytmów, łamanych niczym kości na średniowiecznym kole.

Syndrom – grupa powstała w maju 2005 roku z połączenia sił zielonogórsko – żagańskich. Zespół Syndrom działa bez przerwy, do tej pory w zespole gra założyciel grupy, przez cały okres istnienia kapeli przewinęło się przez nią wielu muzyków i wokalistów. Obecnie zespół gra w składzie: Łukasz Wawrzyk – wokal, Vadim Zawadzki – gitara, Artur Knycpel – gitara, Bartek Mokrzycki – bass, Paweł Pusz – perkusja.

Mastema – zespół narodził się w 2010 roku. W 2012 wydała pierwszy materiał w czeluściach Monroe Sound Studio. Zwie się on „The Murderer’s Tale”. Muzyce ich nadano miano old school death metal.

Źródło: Organizator

Kup bilet