Eleni „Miłości ślad”

19:00

Kiedy

26.01 - 26.01.2018
godz.: 19:00

Gdzie

Nowogardzki Dom Kultury Kino Orzeł
Pl. Wolności 7
Nowogard

Eleni „Miłości ślad"

Eleni „Miłości ślad”

Eleni – jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej wystąpi pod koniec stycznia w Nowogardzkim Domu Kultury.

Pierwszą płytę, która została ciepło przyjęta przez polskich słuchaczy, nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku „Po słonecznej stronie życia”. Trzy lata później nagrała swoją pierwszą solową płytę „Ty jak niebo, ja – jak obło”, która okazała się wielkim sukcesem i w 1982 roku doczekała się swojej anglojęzycznej wersji pt. „Lovers”. Eleni ma w swoim dorobku ponad 20 płyt w milionowych nakładach, zdobywając aż osiem „Złotych Płyt” oraz dwie „Platynowe Płyty”.

Wylansowała i wyprowadziła na pierwsze miejsca krajowych list przebojów takie piosenki jak: „Miłość jak wino”, „Chcę kochać”, „Ballado hej”, „Na miłość nie ma rady”, „Dla Ciebie jestem ja”, „Niech lato spełni sny”, „Pożar w godzinie serc”, „Spójrz z dwóch stron”, „Wakacyjny flirt”, „Coś z Odysa” i „Aleksandria”. Kilkakrotnie wygrywała niezwykle popularny plebiscyt ‚Lata z Radiem’ za co uhonorowano ją tytułem „Królowej Polskiej Piosenki”.

Źródło: Organizator

Kup bilet