Dzień Psiaka i Kociaka

11:00

Kiedy

01.10 - 01.10.2017
godz.: 11:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Dobra

Jest takie miejsce, 15 minut drogi samochodem od centrum Szczecina, gdzie porzucone i zagubione zwierzęta znajdują swój azyl. Tym miejscem jest Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej Szczecińskiej, które już od 2013 r. stara się być tylko przystankiem pomiędzy bezdomnością a nowym, wspaniałym domem.

W ramach obchodów Światowego Dnia Zwierząt, w niedzielę, 1 października, w godzinach 11.00 – 17.00 mamy nadzieję spotkać się z Państwem w Dobrej Szczecińskiej, przy ul. Zwierzynieckiej 1 by, wzorem ubiegłych lat, móc pokazać naszą pracę, przedstawić aktualnych rezydentów schroniska i jednocześnie świetnie się bawić. W tym dniu odbędzie się także uroczyste otwarcie Domu Kota. Proszę sobie wyobrazić… dotychczas setki kociaków miesięcznie trafiały do małego pokoju przerobionego na „kociarnię”. Dzięki determinacji Dyrekcji oraz Pracowników Schroniska, przy świetnej współpracy władz 4 ościennych gmin i wsparciu wolontariuszy oraz Przyjaciół Schroniska już jesienią odmienimy życie setek kolejnych kociaków…

To już czwarta edycja Dnia Otwartego Schroniska pt. „Dzień Psiaka i Kociaka” i chcemy powitać Państwa z podwójną energią – dlatego też o poprowadzenie tegorocznego wydarzenia poprosiliśmy fantastyczną Darię Nowak, która zabawiała Państwa na pierwszej oraz drugiej edycji imprezy. Przygotowaliśmy liczne konkursy i znając żywiołowość prowadzącej- sugerujemy zabranie wygodnego obuwia, tym bardziej, że towarzyszyć jej będzie znany Państwu Fruktusik!

W programie przewidujemy
– liczne konkursy z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów i partnerów
– licytacje i loterie fantowe
– muzyka na żywo
– Pokazy agility, organizowane przez Psia Farma Szkolenie Psów
– Porady lekarzy weterynarii i psich groomerów
– Stoiska gastronomiczne (Jack and the Coffee, Obiady na Piętrze i wiele innych)
– „skakańce”, malowanie buziek i inne atrakcje dla najmłodszych
– możliwość zrobienia pamiątkowych zdjęć w fotobudce!

Psia i kocia karma, koce, zabawki, miski mile widziane!

Źródło: Organizator