Duo Con Fuoco

19:00

Kiedy

06.10 - 06.10.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 15-25 zł
Kup bilet

Gdzie

Klub 13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin

Duo Con Fuoco

Duet Con Fuoco to duet znakomitych szczecińskich artystów w składzie: Edyta Wolańska – skrzypce, Oleg Wolański – akordeon. Muzycy są laureatami licznych konkursów muzycznych w Polsce i za granicą.

W roku 2017 zespół Con fuoco zagrał kilkadziesiąt koncertów kameralnych i plenerowych, m.in. w: Zamku Krąg, Pałacu w Rymaniu, CK w Stargardzie, dla Szczecińskiej Agencji Artystycznej , Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, Pałacu w Rybokartach, Ogrodzie Japońskim, Gryficach a także w Bursztynowym Pałacu w Strzekęcinie.

Rok 2018 to kolejne koncerty m.in. w: Cedyni, Drawnie, Dobiegniewie, Gryficach, Przelewicach, Mielnie a także dla Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu Szczecińskiego. Muzycy ponownie zagrali kilkadziesiąt koncertów dla publiczności z Niemiec, które organizowane były w kilku pałacach woj. zachodniopomorskiego. Duet otrzymał zaproszenie z Bonn gdzie wystąpi na wiosnę 2019 roku.

6 października publiczność usłyszy wirtuozowskie wykonania utworów takich kompozytorów jak m.in.: Astor Piazzolla, Johannes Brahms czy Vittorio Monti.

 
Źródło: Organizator

Kup bilet