Dni Biznesu – MBA Day oraz Dzień Kompetencji

17:00

Kiedy

13.09 - 14.09.2017
godz.: 17:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny - obowiązują zapisy

Gdzie

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu
ul. Żołnierska 53
Szczecin

Już po raz drugi Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie organizuje Dni Biznesu. To otwarte wydarzenie dla wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać kompetencyjnie i zawodowo oraz świadomie kształtować swoją karierę.

W ramach Dni Biznesu, w kampusie przy ul. Żołnierskiej 53, przez dwa dni można będzie wziąć udział w bezpłatnych wykładach i warsztatach, spotkać się z praktykami i trenerami biznesu, wykładowcami i absolwentami studiów MBA. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w wybranych prelekcjach i warsztatach, prowadzonych przez doświadczonych ekspertów z ZPSB i partnerskich instytucji. Dowiedzą się także, jak zdobyć dofinansowanie na szkolenia czy studia podyplomowe. Chętni będą mogli zrobić testy słuchacza MBA.

Udział w Dniach Biznesu w ZPSB jest bezpłatny, wymaga tylko rejestracji. Wypełniając formularz online, rezerwuje się miejsce na wybrane spotkania w danym dniu. Zapisy na stronie: http://www.zpsb.pl/aktualnosci/wpis/dni-biznesu-w-szczecinie-mba-day-oraz-dzien-kompetencji-2/

 Źródło: Organizator