Dennis Jones Blues (USA) feat. Jerry Wyzard & Garry Sullivan

21:00
Dennis Jones Blues - Free Blues Club

Kiedy

16.12 - 16.12.2016
godz.: 21:00

Bilety

Bilet: 65 zł w przedsprzedaży / 75 zł w dniu koncertu / 55 zł studenci

Gdzie

Free Blues Club
aleja Powstańców Wielkopolskich 20
Szczecin

Dennis Jones Blues (USA) feat. Jerry Wyzard & Garry Sullivan

Bluesowe Power Trio prosto z USA!

Dennis  Jones to jeden z najlepszych bluesowych gitarzystów. Wygrał prestiżową nagrodę konkursu International Blues Competition, który odbył się w Memphis – bluesowym centrum. Jones ma własny klarowny styl, który opiera się na ogromnej dawce groove’u. Jego świetne teksty nie są utrzymane w starym stylu, lecz odnoszą się do aktualnych problemów społecznych. Dennis Jones porywa i fascynuje publiczność od samego początku swoim fenomenalnym brzmieniem i fantastycznymi występami.

Jego światowej klasy zespół składa się z Jerrego „Wyzard” Seay’a na basie i Garrego „Gman” Sullivana na perkusji.

Wyzard to stały członek legendarnego zespołu Mother’s Finest. Grał także z takimi wykonawcami jak: The Who, Aerosmith, AC/DC, Santana oraz Stevie Nicks! Ma powalająca osobowość i jest wspaniałym muzykiem, który wnosi do zespołu osadzone i czyste brzmienie dzięki swoim porywającym liniom basu.

Na perkusji – międzynarodowa potęga – Garry „Gman” Sullivan, który grywał już z takimi wykonawcami jak: Tina Turner, P-Funk All-Stars, Cindy Lauper, CroMag, TM Stevens,Eric Gales, Beyonce czy the B52s. W obecnej chwili jest stałym członkiem zespołu gwiazdy „muzyki świata” – Nineki.

To power trio jest zdecydowanie jedną z największych gwiazd tegorocznego zimowego sezonu koncertowego. Top Act!

Koncert pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator