Decapitated, Corruption, Antigama, Vervrax

19:00

Kiedy

14.10 - 14.10.2016
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: Ceny biletów: - 40zł - w przedsprzedaży - 45zł
Kup bilet

Gdzie

Dom Kultury Słowianin
ul. Korzeniowskiego 2
Szczecin

Decapitated, Corruption, Antigama, Vervrax

Legenda polskiej sceny death metalowej obchodzi w tym roku swoje XX-lecie, które frontman zespołu komentuje tymi słowami: ’20 lat minęło jak jeden dzień,a mielić chce się dalej na maxa!! Powiedziałbym, że jeszcze bardziej niż przed dwudziestoma latami, kiedy to w osiedlowym Domu Kultury ‚Puchatek’ w Krośnie ja, Świnia, Białas i Witulik zaczęliśmy pierwsze próby Decapitated.

Dlatego ciśniemy dalej i z okazji XX-lecia zespołu w doborowym towarzystwie Corruption, Antigama i Vervrax zamielimy kilkanaście polskich miast i mamy nadzieję, że Was tam nie zabraknie. Mielimy Polskę na XX-lecie! Wbijajcie, Vogg”

DECAPITATED (Nuclear Blast) – techniczny death metal

Tej ekipy szerzej żadnemu szanującemu się fanowi death metalu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Pochodzący z Krosna, Decapitated zachwyca swoją muzyką już dwie dekady!Są jedną z kilku polskich kapel metalowych, których nazwę znają i szanują pod każdą szerokością geograficzną. Vogg, który w 2009 roku zdecydował się reaktywować zespół, dwa lata po tragicznej śmierci brata Vitka, jest muzykiem nieustannie poszukującym. Dlatego też, choć techniczny death metal jest ciągle ważnym fundamentem ich stylu, w muzyce Decapitated słychać obecnie również echa thrashu i groove metalu. Rozszerzoną formułę i bardzo udane próby eksperymentowania można zauważyć chociażby na ostatnim studyjnym wydawnictwie kapeli, ‚Blood Mantra’ z 2014 roku. Muzycy są nieprzerwanie w trasie, grając na największych scenach klubowych na całym świecie, a w tym roku wypadają ich XX urodziny działalności. Trasa „Mielimy Polskę na XX-lecie” odwiedzi jesienią 14 polskich miast, gdzie Decapitated spuszczą prawdziwy łomot Waszym uszom!

Supporty:

CORRUPTION – stoner/southern metal

http://www.facebook.com/OfficialCorruption/

http://www.corruption.pl

ANTIGAMA – grindcore/metal

http://www.facebook.com/Antigama/

VERVRAX – metal

http://www.facebook.com/vervrax/

http://www.vervrax.com

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.

Kup bilet