Czili Wege

13:00

Kiedy

02.02 - 02.02.2020
godz.: 13:00

Bilety

Bilet: Wstęp to wegańska potrawa na wspólny stół lub 15 złotych do puszki.

Gdzie

Piwnica Kany
Plac Piotra i Pawła 4/5
Szczecin

Kategorie


Czili Wege

Program spotkania:
13:00 – Wspólny Wegański Stół
14:00 – Jak działać dla klimatu?
15:30 – Czill przy stole i herbacie

Organizatorami są Vege Club Amar, BASTA Inicjatywa na Rzecz Zwierząt i Ośrodek Teatralny Kana.

Jak działać dla klimatu?
Czytasz coraz więcej o katastrofie klimatycznej? Nie możesz się pozbierać po obejrzeniu kolejnej relacji pożarów z Australii i Amazonii?! CHCESZ MIEĆ WPŁYW NA SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ ZWIERZĄT I ROŚLIN ?!

Przychodząc na spotkanie dowiesz się jak wywierać presję na rządzących oraz korporacjach, odpowiedzialnych za te zdarzenia. Czym jest Obóz dla Klimatu i jak możesz go tworzyć razem z nami oraz jakie proponujemy działania, do których możesz się przyłączyć.

Osoba, która przyjedzie do nas z Poznania działa w wielu ruchach aktywistycznych np. klimatycznych, feministycznych, prozwierzęcych, queerowych i bliskie są jej idee wolnościowe.

Wspólny Wegański Stół
Wspólny wegański stół nawiązuje do idei Kuchni Społecznej. Zapraszamy wszystkich, którzy podczas wspólnego posiłku chcą dowiedzieć się czegoś nowego, powymieniać się doświadczeniami kulinarnymi i nie tylko, lepiej poznać i miło spędzić czas. Stół tworzymy razem – dlatego to od nas zależy co chcemy zjeść i jak chcemy spędzić ten czas. Zasady uczestnictwa są niezwykle proste – albo przynosisz własną wegańską potrawę albo wrzucasz do puszki 15 zł i możesz posmakować tego co przynieśli inni. Dochód ze wspólnego stołu zostanie przeznaczony na organizację kolejnych spotkań Czili Vege oraz inicjatywy społeczne.

*Uwaga! Prosimy, żeby były to wyłącznie posiłki niezawierające mięsa (w tym ryb) ani żadnych składników odzwierzęcych tj. mleka i jego przetworów, niektórych margaryn (zawierają tłuszcze zwierzęce), jajek, miodu, żelatyny, lecytyny i laktozy.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora