Czesław Śpiewa z Arte dei Suonatori

19:00

Kiedy

29.11 - 29.11.2017
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 79-119zł
Kup bilet

Gdzie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Małopolska 48
Szczecin

Czesław Śpiewa z Arte dei Suonatori

Koncert Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach połączony z awangardową fantazją na temat współczesnej muzyki popularnej, który przełamuje standardy myślenia o muzyce dawnej.

Czesław Śpiewa & Arte dei Suonatori – koncert promujący najnowszą płytę „Księga Emigranta cz.II”.
Tym razem barwny ensemble multiinstrumentalistów Czesława Mozila zagra z polską orkiestrą barokową o międzynarodowej renomie. Arte dei Suonatori, prawdziwi mistrzowie muzyki dawnej, mają na swoim koncie kilkanaście płyt i wiele prestiżowych nagród muzycznych.
Koncert Czesław Śpiewa&Arte dei Suonatori to orkiestrowy rozmach połączony z awangardową fantazją na temat współczesnej muzyki popularnej. Obowiązkowa pozycja nie tylko dla miłośników scenicznego luzu w wydaniu niepokornych Duńczyków, ale także nie lada gratka dla prawdziwych melomanów.  Na koncercie pojawią się piosenki z pyty „Księga Emigrantów cz.2″ , gdzie słodko-gorzkie teksty Michała Zabłockiego swobodnie łączą żartobliwą narrację z dużą dawką autoironii. Tytuły i treść piosenek nawiązują do znanych i lubianych przez wszystkich Polaków wierszy oraz popularnych rymowanek z lat dziecięcych: „Mam trzy latka”, „Lokomotywa”, „Kaczka”. Nie zabraknie również znanych przebojów zespołu Czesław Śpiewa, jak i utworów z muzyki klasycznej.
Szorstki dźwięk instrumentów historycznych  i nostalgiczne brzmienie akordeonu Czesława Mozila – to po prostu trzeba usłyszeć!

Źródło: Organizator

Kup bilet