Czesław Śpiewa!

19:00

Kiedy

23.11 - 23.11.2016
godz.: 19:00

Gdzie

Miejski Ośrodek Kultury w Policach
ul. Siedlecka 1a
Police

Czesław Śpiewa!

Jego koncerty to zawsze kolorowe, zaskakujące i humorystyczne widowisko, połączone niekiedy z refleksją i zadumą. Tym razem Czesław zaśpiewa w Policach!

Już w listopadzie będziemy mieli okazję wysłuchać świetnych muzyków, absolwentów Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze na czele z Czesławem Mozilem. W programie najpopularniejsze utwory ze wszystkich dotychczas wydanych płyt (Debiut, Czesław Śpiewa Miłosza, Pop, Księga Emigrantów tom I).

Zespół „Czesław Śpiewa” to zespół wyjątkowy. Należy do niekwestionowanych ulubieńców publiczności, która docenia nie tylko brzmienia i dźwięki, ale też oryginalną konferansjerkę w wykonaniu Czesława Mozila. Każdy występ w wykonaniu „Czesław Śpiewa” zostaje podniesiony do rangi muzycznego spektaklu. To wielobarwne widowiska z  wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi – wszyscy członkowie zespołu są absolwentami Royal Danish Music Academy w Kopenhadze. Tu muzyka przeplata się z autobiograficznymi anegdotami i nietuzinkowymi żartami, a Duńczycy potrafią stworzyć klimat intymnego spotkania z publicznością zarówno w kameralnej przestrzeni jak i w przepastnych salach koncertowych. W jesiennej trasie znajdzie się wybrany repertuar ze wszystkich wydanych dotąd płyt (Debiut, Pop, Czesław Śpiewa Miłosza, Księga Emigrantów tom I), nie zabraknie również niespodzianek przygotowanych na potrzeby filmu „Szkoła uwodzenia Czesława M.”, który jesienią zagości w polskich kinach. Po długiej przerwie zespół „Czesław Śpiewa” zabierze publiczność w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków popu, rocka, folku i awangardy.

Na scenie pojawią się:

Czesław Mozil – śpiew, akordeon, piano

Martin Bennebo Pedersen – akordeon, śpiew

Hans Find Moller – gitara, kontrabas, flet, śpiew

Troels Drasbeck – perkusja, instrumenty perkusyjne, ukulele, śpiew

Wydarzenie dodane przez użytkownika