Czaplinecka Majówka

10:00
Czaplinecka majówka

Kiedy

04.05 - 04.05.2019
godz.: 10:00

Gdzie

Czaplinek i okolice
Czaplinek
Czaplinek

Czaplinecka Majówka

O godz. 10 rozpocznie się Dzień Strażaka w Gminnym Centrum Ratownictwa w Czaplinku. Podczas imprezy w Mobilnym Punkcie Krwiodawstwa będzie można oddać krew. Ponadto czaplineccy strażacy będą realizować Projekt Ogólnomiejski w ramach Budżetu Obywatelskiego, polegający na wyposażaniu mieszkańców w czujniki gazów niebezpiecznych oraz domowego podręcznego sprzętu gaśniczego. Na uczestników czeka smaczny poczęstunek.

O tej samej godzinie w Żelisławie odbędą się warsztaty w „Żelisławskim zapiecku”. To edukacyjne zajęcia podczas których każdy uczestnik będzie mógł własnoręcznie uprząść wełnę, utkać chodnik, czy też upiec szczodraki – tradycyjne bułeczki z kapustą.

Od godz. 15:00 na Rynku Miejskim w Czaplinku odbywać się będzie Piknik Rodzinny. Przewidziane są liczne zabawy i animacje dla dzieci. Na najmłodszych  czeka m.in. tor przeszkód i dmuchane zamki. Zaś na scenie zaprezentują się podopieczni Jerzego Bogaleckiego z Ogniska Muzycznego oraz Bartka Michalczyka.

Natomiast o godz. 19:00 wystąpi zespół Goosebumps na rynku miejskim w Czaplinku. Zespół GooseBumps to siedmiu energetycznych i bardzo zdolnych facetów. Każdy z nich to niewątpliwie nietuzinkowe postacie, które na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Muzyka, którą tworzą to przekrój repertuaru Pop, Electronic, Hip-Hop oraz R&B.

Źródło: Organizator