Czadowy Sylwester z SCK

22:00

Kiedy

31.12 - 31.12.2017
godz.: 22:00

Gdzie

Plac Wolności
Plac Wolności
Stargard

Największe przeboje gwiazd muzyki disco polo, świetna zabawa, widowiskowy pokaz efektów specjalnych…

Aby nowy rok rozpocząć z niesamowitymi ludźmi, w dobrym rytmie i gorącej atmosferze –nie może zabraknąć Was 31 grudnia na Placu Wolności w Stargardzie!

W programie:
Koncert Hitów Disco Polo
Konkursy
Widowiskowy pokaz efektów specjalnych
Koncert zespołu „Czadoman”
około 01:15 Zakończenie imprezy

Jesteś szalona , Ale ale Aleksandra czy Przez Twe oczy zielone i wiele ,wiele innych porywających Hitów Disco Polo zagości na Czadowym Wieczorze Sylwestrowym w wykonaniu dwójki młodych, przystojnych i utalentowanych showmenów – Damiana i Michała
Koncert Hitów Disco Polo, to wyjątkowy i porywający show profesjonalnych muzyków, podczas którego panuje niecodzienna atmosfera i bawi się widownia złożona ze wszystkich pokoleń.
Panowie posiadają bogate doświadczenie, zdobyte na wielu estradach, brali udział w wielu projektach muzycznych i wprowadzą Państwa w pełną wrażeń muzyczno – tanecznych niezapomniana Noc Sylwestrową.

Publiczność usłyszy i będzie mogła szaleć przy największych hitach muzyki disco polo ostatnich dwóch dekad. Dodatkowo występ uświetnią dwie przepiękne tancerki, zawsze radosne i uśmiechnięte a przede wszystkim profesjonalne.

Źródło: Stargardzkie Centrum Kultury

***

Stargardzkie Centrum Kultury jako organizator imprezy „Czadowy sylwester z SCK”

stosując się do ustawy dotyczącej organizacji  imprez masowych informuje, że na teren imprezy zabrania się wnoszenia i posiadania m.in:

  • parasoli o ostrym zakończeniu,
  • broni i przedmiotów, które mogą być użyte jako broń,
  • materiałów wybuchowych i pirotechnicznych
  • napoi w plastikowych bądź szklanych opakowaniach, o poj. większej niż 0,5 L,
  • alkoholu oraz   wprowadzania zwierząt,

Organizatorzy nie przewidują uruchomienia na czas wydarzenia depozytu.

UWAGA!

Informujemy, że w związku z organizacją imprezy masowej pn. „Czadowy Sylwester z SCK” w dniach 31 grudnia 2017/01 stycznia 2018 roku na Pętli Autobusowej przy Placu Wolności zamknięty będzie w godz. 21:00 – 06:00 fragment ul. Wojska Polskiego na odcinku od Placu Wolności do ul. Adama Mickiewicza oraz ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego na odcinku od ul. Adama Mickiewicza do Placu Wolności.

Czasowa organizacja ruchu wprowadzona zostanie od dnia 31 grudnia 2017 r. od godziny 21:00 do dnia 1 stycznia 2018 r. do godziny 6:00.

Źródło: Stargardzkie Centrum Kultury