Create

19:00

Kiedy

17.03 - 17.03.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 15 zł
Kup bilet

Gdzie

Stara Rzeźnia
Wojska Polskiego 184
Szczecin

Create

Create to zespół grający alternatywny rock/pop tworzony przez sześciu młodych i kreatywnych chłopaków: braci Macieja (wokal/gitara) oraz Jana (gitara basowa) Rembikowskich, Krzysztofa Romanowskiego (trąbka), Jakuba Krzymińskiego(saksofon altowy), Dawida Ostrzyckiego (klawisze) i Tymoteusza Słomiańskiego (perkusja).

Grupa założona została w 2014 roku z wielkiej miłości do bluesa braci Rembikowskich. Stylistyka zespołu przez 2 lata ewoluowała by w 2016 roku osiągnąć swój oryginalny wymiar. Wtedy też ukazały się pierwsze single w internecie i spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem.

W obecnym składzie grają stosunkowo od niedawna (marzec 2017). Wtedy to właśnie z zespołu odeszła wokalistka, Karolina Artymowicz, która wybrała karierę solową. W międzyczasie do zmian doszło też w sekcji rytmicznej. Tymek (perkusista) najpóźniej dołączył do zespołu i zakończył długotrwały etap formowania się składu.

Create to muzyka alternatywna, połączenie emocjonalnych i osobistych tekstów z dobrym brzmieniem i szczyptą improwizacji. W marcu 2018 chłopaki planują wydanie swojego „debiutanckiego” EP oraz rozpoczną pierwszą prawdziwą klubową trasę koncertową. Zwykle wszystko robią sami, od nagrań po teledyski. Tworzą grupę zgranych przyjaciół, świadomych muzyków, w pełni gotowych do poważnego wkroczenia na rynek muzyczny.

 
Źródło: Organizator

Kup bilet