Crazy for You

18:00

Kiedy

04.10 - 04.10.2020
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 45-120 zł

Gdzie

Opera na Zamku w Szczecinie
Korsarzy 34
Szczecin

Crazy for You

Po blisko dziesięciu miesiącach na scenę Opery na Zamku w Szczecinie 3, 4 i 6 października wraca jeden z najwspanialszych musicali świata – „Crazy for You” George’a i Iry Gershwinów – w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego, pod batutą Jerzego Wołosiuka.

„Crazy for You” – najwspanialsza klasyka gatunku, musical, który nawiązuje do najlepszych tradycji złotych czasów przedwojennego Broadwayu. Historia miłości chłopaka z Nowego Yorku, który ponad wszystko pokochał taniec, śpiew i muzykę oraz… dziewczynę z Nevady
– córkę byłego dyrektora upadłego teatru. Musical ten śmiało można określić komedią muzyczną naszpikowaną pełnokrwistymi postaciami, przewrotnymi sytuacjami oraz olbrzymią ilością śpiewu i tańca. Energetyczny spektakl zrealizowany przez najlepszych w Polsce realizatorów, mieniący się feerią kolorów, bogaty scenograficznie, brawurowo zatańczony i zaśpiewany. Ciekawa fabuła, zabawne dialogi, kankan, balet i step i całe mnóstwo najpiękniejszej muzyki George’a Gershwina to przepis na majstersztyk, który zaczaruje widzów.

Spektakl otrzymał nagrodę publiczności „Bursztynowy Pierścień 2017” w kategorii „spektakl roku” oraz XII Teatralne Nagrody Muzyczne im. Jana Kiepury za najlepsze kostiumy dla Agaty Uchman i Macieja Glazy dla najlepszego tancerza w pozostałych formach tanecznych za układy stepu.

Miejsce: sala główna Opery na Zamku w Szczecinie

Czas trwania: ok. 2 godz. 40 min (w tym jedna przerwa)

Źródło: Materiały promocyjne organizatora