Colin Hulliburton (Kansas/USA)

20:00

Kiedy

09.09 - 09.09.2018
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: od 30 zł
Kup bilet

Gdzie

Centrum Kultury 105
Zwycięstwa 105
Koszalin

The Roseline to muzyczny pseudonim wokalisty i kompozytora Colina Halliburtona oraz jego licznych współpracowników. W ciągu dziesięciu lat i pięciu długogrających albumów The Roseline stworzył śpiewnik, który jest jednocześnie znajomy i oryginalny.

 

Halliburton rozpoczął projekt w Lawrence, KS w 2006 roku jako akustyczne trio i od tego czasu przekształciła się w sześcioelementową grupę rockową. Dobre recenzje prasy zagranicznej i wysokie notowania w Euro Americana Chart (Lust for Luster osiągnął # 2, a Blood osiągnął # 3), doprowadziły do podpisania kontraktu z holenderską wytwórnią King Forward Records, która wydała Blood w krajach Benelux, 6 października 2017 roku.

 

Zespół miał także możliwość skomponowania utworów do niezależnych filmów i głównych programów telewizyjnych, takich jak ABC ‚s Nashville i Resurrection, a także amerykańskiej Queen of the South.

 

Halliburton występuje również solo pod nazwą The Roseline. Spędził wiele lat 2017/18 na trasie w USA i Europie, promując nowy album Blood. Zespół powraca do studia pod koniec 2018 roku, aby rozpocząć pracę nad kontynuacją płyty.

 
Źródło: Organizator

Kup bilet