Cochise + Curcuma

18:00

Kiedy

10.03 - 10.03.2017
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 28zł
Kup bilet

Gdzie

RockerClub Szczecin
ul. Partyzantów 2
Szczecin

Cochise + Curcuma

Cochise to białostocki zespół grający muzykę, będącą oryginalnym połączeniem rocka i grungu. Grupa powstała w 2004 roku i od tego czasu zagrała kilkaset koncertów oraz nagrała cztery studyjne albumy, wydane przez wytwórnie Mystic i Metal Mind.
Wśród najciekawszych wydarzeń koncertowych, w których uczestniczył Cochise można wymienić Seven Festival, Świebodzice Rock Festival, Cieszanów Rock Festiwal, czy ubiegłoroczną edycję Impact Festival z legendarną formacją Black Sabbath w roli headlinera. Zespół kilkukrotnie koncertował za granicą (w Niemczech, Belgii i Anglii), w 2016 roku zagrał na dużej scenie Przystanku Woodstock.
Skład
Paweł Małaszyński- voc.
Wojtek Napora- git.
Radek Jasiński- b.
Czarek Mielko- dr.

Przed Cochise wystąpi szczecińska Curcuma. Zespłu nie trzeba przedstawiać, ma on już ugruntowaną pozycję na rynku. Przypomnieć jedak mozemy, że zespół w kwietniu 2012 nagrał płytę EP pt. Nikt. W 2013 roku zagrał na Przystanku Woodstock, a w październiku tego roku ukazała się płyta EP ‚Gwóźdź’. W tym czasie nagrania Curcumy zaczęły coraz częściej gościć w stacjach radiowych w Polsce i radiach polonijnych. W 2015 roku Curcuma skupiła się na tworzeniu nowego materiału.
Najświeższym krążkiem Curcumy jest płyta ‚Służby porządkowe’, wydana w czerwcu 2016 roku.
Jesienią 2016 roku zespół zakończył współpracę z Piotrem Buszem (Beniem), który grał na perkusji od początku istnienia grupy), a od stycznia pełnoprawnym, nowym perkusistą został Hubert Gicewicz (wcześniej m.in. w Proyekt A.R.H).
Rok 2017 Curcuma rozpoczęła styczniowym koncertem akustycznym. Czekamy na koncert marcowy…

Skład zespołu:
Szurbo (Łukasz Szulborski) – wokal
Degóra (Jakub Degórski) – gitara prowadząca
Marówa (Marek Kuśmierczak) – bas
Hubert Gicewicz – bębny

Kup bilet