Catz ‘n Dogz prezentują Friends of PETS

18:00

Kiedy

22.06 - 22.06.2019
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 49 zł

Gdzie

Wyspa Grodzka
Wyspa Grodzka
Szczecin

Usłyszycie tutaj między innymi ambasadorów muzyki elektronicznej ze Szczecina, wizytówkę naszego miasta i zarazem najbardziej ceniony polski duet eksportowy – Catz ‘n Dogz, którzy wracają do Szczecina z imprezą, której towarzyszy wydanie nowego albumu studyjnego! To właśnie oni stoją za sukcesem festiwalu Wooded City w 2018 roku, a event Friends of PETS jest jego kontynuacją.

Catz ‘n Dogz wraz z agencją Feast Artists, podjęli współpracę ze Szczecińską Agencją Artystyczną oraz Miastem Szczecin, by stworzyć niezwykły event na szczecińskiej wyspie. Duet producencko-dj’ski od wielu lat robi karierę, mając na koncie występy w kilkuset klubach i festiwalach, zlokalizowanych w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Pomimo międzynarodowego sukcesu, Grzesiek i Wojtek nie zapominają o swoich korzeniach, o czym świadczy organizacja zeszłorocznego, okraszonego sukcesem, festiwalu Wooded na Łasztowni.

W tym roku jednak postanowili przygotować coś innego, lecz równie ciekawego. Idea Friends of PETS jest prosta – Catz ‘n Dogz nastawiają się na promowanie zarówno lokalnych artystów, jak i zagraniczne gwiazdy. Friends of PETS wiąże się również z premierą ich czwartego albumu, zatytułowanego “Friendship”, na którym wystąpili m.in. WhoMadeWho czy polscy artyści Taco Hemingway i Rosalie. Album ten celebruje przyjaźń, miłość oraz dobre życie. To wszystko w połączeniu z muzyką elektroniczną, idealnie komponuje się z plażowym klimatem Wyspy Grodzkiej. Prócz wspomnianego duetu, szczecinianie będą mieli okazję usłyszeć cenionego rapera młodego pokolenia – Otsochodzi. Co ciekawe, będzie to jego jedyny występ w Szczecinie, promujący wydanym w lutym krążek „Miłość”. Fani muzyka z pewnością wiedzą, że album ten zabiera słuchaczy w nastrojową, pełną uczuć i fascynacji podróż.

Źródło: Organizator