Candy Dulfer

19:00

Kiedy

05.11 - 05.11.2016
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: Cena biletu: 100-160 zł
Kup bilet

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Candy Dulfer

Holenderska saksofonistka Candy Dulfer jest znana na całym świecie ze swoich przejmujących i energetycznych koncertów. Współpracuje tylko z najlepszymi artystami, a bilety na występy jej i jej zespołu, które odbywają się w halach i na największych scenach festiwalowych na całym globie, zazwyczaj wyprzedawane są na długo przed datą wydarzenia.

Za swój debiutancki album „Saxuality” otrzymała nominację do nagrody Grammy, od tego czasu sprzedała już ponad 2,5 miliona kopii swoich solowych nagrań a kilka z jej utworów długo utrzymywało się na szczytach list przebojów w USA.

Międzynarodową sławę zyskała współpracując z postaciami takiego formatu jak Dave Stewart („Lily was here”), Printzem Boardem –
kompozytorem i producentem Black Eyed Peas czy z samym Prince. Z tym ostatnim wystąpiła wspólnie w The Tonight Show Jay’a Leno, zagrała kilkanaście koncertów w USA i Europie oraz nagrywała na kilku jego albumach. Ponadto, wraz z Princem i Beyonce wystąpiła podczas ceremonii rozdania nagród Grammy.

Rok 2016 zaczęła od cyklu koncertów podczas rejsów smooth jazzowych, tournée po Azji oraz ponownie w pełni wyprzedanych trzech koncertów z Ladies Of Soul. Obecnie Candy do końca roku kontynuuje trasę ze swoim zespołem, pisze książkę o swoim życiu oraz kończy nagrywać materiał na nowy album, który ma ukazać się drugiej połowie tego roku.

candy_dulfer_www.png

Koncert pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator

Kup bilet