Brodka Clashes Tour 2017

20:00

Kiedy

30.05 - 30.05.2017
godz.: 20:00

Bilety

Bilet: 79-149zł
Kup bilet

Gdzie

Filharmonia im. M. Karłowicza
Małopolska 48
Szczecin

Brodka Clashes Tour 2017

„Clashes’ to projekt multidyscyplinarny. Dźwięki stają na równi z obrazem. Na scenie potężne organy spotykają się z tajemniczą fisharmonią i gitarami elektrycznymi. „Clashes’ tworzy niedopowiedzianą, otwartą dla odbiorcy opowieść. Na płycie odkrywamy wielość zderzeń – eteryczności z surowością, miłości ze śmiercią, szaleństwa z harmonią.

Podczas jesiennej części trasy na koncertach mogliśmy usłyszeć nie tylko utwory z „Clashes’, ale także przeboje z poprzedniej płyty Brodki. „Granda’ w nowej aranżacji nabrała bardziej wyrazistego charakteru, a artystka zaskoczyła nas wykonaniem coveru Nirvany „Heart-Shaped Box’, które zyskało nowy wymiar, stało się bardziej melodyjne i liryczne.

Brodka tym albumem zdominowała rankingi i podsumowania 2016 roku. Płyta, single i teledyski zdobyły uznania mediów i dziennikarzy, którzy jednomyślnie stwierdzili – ten rok należał do Brodki! A sama płyta właśnie zyskała status platynowej.

Wiosenna trasa będzie ostatnią okazją by usłyszeć „Clashes’ na żywo w pełnym 12-osobowym składzie, z towarzyszeniem smyków, trąb a nawet… piły. Piosenki w tej intrygującej oprawą wybrzmią w najpiękniejszych salach
(i nie tylko!) w całej Polsce.

Kup bilet