Bezpłatne warsztaty fotograficzne

20:00

Kiedy

27.06 - 27.06.2017
godz.: 20:00

Gdzie

Łobez
Łobez
Łobez

Kategorie


„Bonin Światłem Malowany” – to wspólny projekt Fundacji Bonin i Stowarzyszenia FGT KONTUR, którego jednym z istotnych elementów są bezpłatne  WARSZTATY FOTOGRAFICZNE realizowane przez artystów zrzeszonych w Stowarzyszeniu FGT KONTUR w terminie 25-28.06.2017 r. w siedzibie Fundacji Bonin –Bonin 31  koło Łobza.

W trakcie warsztatów uczestnicy poznają podstawy fotografii, wezmą udział w dwóch akcjach happeningowych –malowanie światłem, zajęciach z fotografii kreacyjnej. Najlepsze prace powstałe pod opieką artystów zostaną powiększone do rozmiaru 100×70 cm i wezmą udział w wystawie powarsztatowej, która prezentowana będzie  na terenie województwa zachodniopomorskiego. Fotografie te zostaną wydane  w towarzyszącym wystawie katalogu. W trakcie warsztatów odbędzie się pokaz diaporam członków Stowarzyszenia FGT KONTUR.

Celem projektu jest międzypokoleniowe zaangażowanie mieszkańców powiatu łobeskiego w fotograficzną akcję twórczą z wykorzystaniem światła, inspirowaną pięknem i historią zabytkowego zespołu dworskoparkowego z XIX w. w Boninie (koło Łobza).

Jest to propozycja dla całych rodzin. Miłośników fotografii zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach (potrzebny będzie aparat fotograficzny, latarka, czarne lub ciemne ubranie, w miarę możliwości statyw) – z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczność wcześniejszego zgłoszenia pod adres: email: fundacjabonin@gmail.com lub Tel:600 037 107.

Wszystkich, którzy chcieliby tworzyć unikatowe obrazy świetlne zapraszamy do wzięcia udziału w AKCJACH HAPPENINGOWYCH (prosimy o zabranie latarek lub innych elementów świetlnych):

26.06.2017 -start godz. 20.00                     „Malowanie światłem” – Bonin

27.06.2017 -start godz.  20.00                    „Malowanie światłem” – Łobez