Beata Bednarz z zespołem – Finałowy Koncert Szczecińskiego Tygodnia Reformacji

19:00

Kiedy

31.10 - 31.10.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 30-40 zł
Kup bilet

Gdzie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Małopolska 48
Szczecin

Beata Bednarz z zespołem - Finałowy Koncert Szczecińskiego Tygodnia Reformacji

Beata Bednarz – absolwentka i pedagog Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Wokalistka poruszająca się w  różnych gatunkach muzycznych. Od lat najbardziej kojarzona z nurtem gospel na polskiej scenie muzycznej. Laureatka i gość wielu festiwali.

Jako muzyk sesyjny zapraszana do nagrań i koncertów przez gwiazdy polskiej estrady m.in: Marylę Rodowicz, Edytę Górniak, Kayah, Mietka Szcześniaka,Andrzeja Piasecznego czy Budkę Suflera. Współpracowała z Chórem TGD. Przez kilka lat wraz z Lorą Szafran i Patrycją Golą tworzyły zespół Big Stars. Dla wytwórni filmowej Disney, artystka zaśpiewała polskie wersje utworów do filmów: „Król Lew”, „Mój brat niedźwiedź 2” i „Księżniczka i żaba”. Jej głos dobrze znany jest także fanom „Tańca z Gwiazdami”, gdzie można było ją usłyszeć we wszystkich dwudziestu jeden edycjach programu, w orkiestrach pod batutą Adama Sztaby i Tomka Szymusia.

Wydała 11 solowych albumów, ostatni z nich to „Czy znasz to imię” (2013). Najbardziej znanymi utworami w jej wykonaniu są: „W cieniu twoich rąk”, „Golgota”, „Wciąż mnie zadziwiasz Panie”, „Nowa rodzę się”, „Mój Jezu mój Zbawco”, „Anioły są wśród nas”.

 
Źródło: Organizator

Kup bilet