Babolat Cup – 20. Ogólnopolski Turniej Badmintona

12:00

Kiedy

17.02 - 18.02.2018
godz.: 12:00

Gdzie

Hala sportowa
Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza
Szczecin

Przez ostatnie dwie dekady turniej wyrobił sobie znakomitą renomę, a my z roku na rok mamy przyjemność gościć coraz większą liczbę zawodników. Co szczególnie ważne, przyjeżdżają do nas nie tylko krajowi gracze, ale także ci spoza granic Polski, co dodaje naszej imprezie szczególnego, międzynarodowego charakteru.

Jeśli chodzi o stronę sportową, to rozgrywki zostaną podzielone na dwa dni. W sobotę, 17 lutego, będą mieć miejsce zmagania w turnieju głównym oraz w kategorii seniorów. Dzień później na placu gry pojawią się amatorzy. Rywalizacja będzie toczona na dziewięciu boiskach, a w planie imprezy przewidziano zarówno grę pojedynczą, jak i podwójną.

Formularz zgłoszeniowy do imprezy wciąż jest aktywny, więc chętnych do gry przybywa codziennie. Zapisy zakończą się 13 lutego o godzinie 24:00.

Wszystkie szczegółowe informacje (w tym między innymi te dotyczące dokonywania zgłoszeń, wysokości wpisowego, player’s party, cen ewentualnych noclegów i wyżywienia) oraz kontakt do organizatorów znajdują się na stronie internetowej www.turniejbadmintona.pl.

Źródło: Organizator