Babilon vol. 6

19:00

Kiedy

09.03 - 09.03.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 30 zł
Kup bilet

Gdzie

Klub 13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin

Babilon vol. 6

Babilon vol. 6 odbędzie się pod hasłem: „Aby Do Wiosny, Byle Z Uśmiechem!”

Marcowe edycje Babilonu, mające w zamyśle uczcić Dzień Kobiet, są wyjątkowe z dwóch powodów. Po pierwsze odbywają się w piątkowy wieczór możliwie najbliżej 8 marca, nie w ostatni piątek miesiąca, a po drugie, ten jedyny raz w roku na BABILON zaproszeni są również mężczyźni!

A w programie szóstej edycji przygotowaliśmy takie oto atrakcje.

1. „Szamanka ze Słowianina”, czyli Inga Kurek-Baranowska – „kobieta instytucja” bez udziału której trudno sobie wyobrazić krajobraz kulturalny Szczecina, to nie tylko od 30 lat nierozerwalnie kojarzona z Domem Kultury „Słowianin”, którego jest duszą, sercem i rozumem, ale i czynnie zaangażowana w społeczne sprawy kobiet osoba. Żona artysty, animatorka kultury, działaczka społeczna – kobieta… O swoim przebogatym w ludzi z najwyższej „półki” artystycznej życiu, przełomowych wydarzeniach, działaniach na rzecz sprawiedliwego miejsca kobiet w tkance społecznej, o tym jak „zza kulis” animuje w codziennym trudzie się kulturę opowie sama „Szamanka”, przy okazji wdzięczna i pełna uroku gawędziara! Tego spotkania nie można przegapić!

2. „Kobieta Oczami Vikinga” – to trzecia odsłona Stand Up Comedy Damiana Usewicza, który przedstawi swój subiektywny pogląd na „kobiecy świat”, który jak to „temat rzeka”, nie ma końca! Mając na uwadze powodzenie poprzednich występów „Vikinga” jesteśmy pewni, że jak zwykle czeka Panie (oraz tym razem i Panów!) dużo śmiechu, a śmiech jest podobno gwarancją dobrego zdrowia!

3. „Kubasińska & Nalepa” – to tytuł programu muzycznego w wykonaniu dwójki świetnych muzyków, czyli wokalistki Barbary Włodarczyk oraz gitarzysty i wokalisty Waldemara Baranowskiego z zespołu „After Blues”! Program w całości wypełnią ich autorskie interpretacje nieśmiertelnych przebojów ikon polskiego beat-bitu, Tadeusza Nalepy oraz Miry Kubasińskiej! Czeka nas zatem i podróż w czasie jak i muzyczna uczta!

4. Czy piękno jest piękne? Na to prowokacyjne pytanie spróbuje odpowiedzieć w oparciu o swoje przebogate doświadczenie zawodowe i życiowe modelka, wizażystka, malarka, fotografka, pisarka, żona, matka – człowiek – Dorota Kościukiewicz-Markowska. Spotkania z Panią Dorotą są zawsze wielce ciekawe poznawczo oraz doskonałym pretekstem do tego by przystanąć na chwilę i zastanowić co jest prawdziwą esencją życia, a co jej fantomem!

 
Źródło: Organizator

Kup bilet