Babilon vol. 5

19:00

Kiedy

26.01 - 26.01.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 20 zł
Kup bilet

Gdzie

Klub 13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin

Babilon vol. 5

Babilon vol. 5 odbędzie się pod hasłem: „Niech Żyje Bal!”. A program piątego, karnawałowego spotkania kobiet we własnym gronie zapowiada się znów niezwykle ciekawie!

1. „Liczby Stałe”, czyli spotkanie autorskie z pisarzem i dziennikarzem Grzegorzem Matzem podczas którego autor opowie o swojej ostatniej, w dużej mierze autobiograficznej powieści traktującej o poszukiwaniu miłości, rozczarowaniach, życiu, śmierci, zdradzie, męskim szowinizmie, podróżach do rodzinnych miejsc, dawno zapomnianych oraz o tym, że nie należy nigdy dawać za wygraną, nawet kiedy sznur już jest na szyi… Grzegorz Matz zabierze nas w podróż w poszukiwaniu swojego „ja’ czyli czegoś, czego każdy człowiek w większym lub mniejszym stopniu doświadcza w życiu!

2. „Viking Mówi Jak Jest”, czyli kolejna odsłona Stand Up Comedy Damiana Usewicza, który już mówił jak to z tymi kobietami jest, ale pozostało jeszcze tak wiele do powiedzenia, że czekają Panie kolejne odsłony jego humorystyczno-filozoficznych przemyśleń! Znakomity odbiór poprzedniego występu „Vikinga’ jest gwarancją kolejnych, pełnych humoru chwil!

3. „Niech Żyje Bal” to tytuł monograficznego programu muzycznego w wykonaniu duetu Fair Play, czyli wokalistki Małgorzaty Jarmoc oraz pianisty i wokalisty Leszka Frika! Program w całości wypełnią ich znakomite interpretacje piosenek Maryli Rodowicz, a ponieważ będziemy w środku karnawału, to przywołanie „balu’ w haśle przewodnim Babilon vol. 5 jak i programie muzycznym wydaje się być całkowicie uzasadnione!

4. Karnawałowy Makijaż – to spotkanie z zawodową wizażystką, która nie tylko opowie jaki makijaż należy stosować w karnawale, ale jednej z chętnych Pań takowy zrobi! A sztuka wizażu nie jest wcale prosta, więc takie praktyczne przeszkolenie pozwoli Paniom zaszokować swoje otoczenie nowym, karnawałowym „wcieleniem”!

Źródło: Organizator

Kup bilet