Babilon vol. 4

19:00

Kiedy

24.11 - 24.11.2017
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 20 zł
Kup bilet

Gdzie

Klub 13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin

Babilon vol. 4

Babilon vol. 4 odbędzie się pod hasłem: „Jesiennej chandrze mówimy – nie!”

A program kolejnego spotkania Kobiet we własnym gronie zapowiada się niezwykle ciekawie!

1. „Polski Strażnik Lodu”, czyli jak dwóch takich co nieomal ukradli księżyc zostało w Jakucji „Strażnikami Lodu”. Niezwykłe opowieści podróżnika, fotografa i wielce barwnej postaci Igora Skawińskiego z wyprawy na daleką północ Rosji gdzie niespodziewanie został wciągnięty w wir niezwykłych wydarzeń! Opowieści z wyprawy okraszone zostaną świetnymi zdjęciami!

2. „Świat Kobiet Według Vikinga”, czyli Stand Up Comedy Damiana Usewicza, który mówi jak to z tymi kobietami jest! Humorystyczno-filozoficzny monolog Vikinga osnuty wokół własnego związku i rodziny, które służą mu za punkt wyjścia do odpowiedzi na odwieczny dylemat mężczyzn – „jak to z tymi kobietami jest?” to gwarancja dobrego humoru i mnóstwa śmiechu!

3. Recital złożony z największych przebojów polskiej muzyki lat 20′ i 30′ w wykonaniu Swing Lovers, czyli znakomitej wokalistki oraz puzonistki Anny Nowik oraz pianisty Marcina Mateckiego. Swing Lovers to nie tylko świetne wykonania muzyczne, ale i opowieści dotyczące historii wykonywanych utworów!

4. Kakdau Art, czyli wariacje na temat biżuterii wykonywanej z naturalnych kamieni, koralu, srebra i… fantazji! Podczas imprezy będzie można nie tylko zobaczyć ale i przymierzyć te unikatowe wyroby!

Źródło: Organizator

Kup bilet